Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продажби,покупки и замени на велосипеди и части за тях.


shotik

Recommended Posts

Сега като видях темата много се зарадвах... Имам едно колело, което поради липсата на дете, което да му се радва и да го кара (точно такова колело) мислех да оставя до някой контейнер, понеже почна да ми се пречка в гаража, а мястото ми е ограничено. Единственото, което му липсва е болта, който стяга седалката към рамката и гайката която затяга свързването на двете части на рамката, за състоянието на гумите не мога нищо да кажа. Ако някой го иска само да каже, и аз предпочитам шкодаджия да го вземе, отколкото някой мургав скитник. :lol::D

post-11321-138453476889_thumb.jpg

post-11321-138453476891_thumb.jpg

post-11321-138453476894_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Поради големия интерес към велосипеда (под формата на лични съобщения) ще си позволя да напиша, че вече е собственост на колегата shotik . Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
търся от седалка за велосипед балкан, от кожените, като модела от снимката[attachment=0]21544503_1_585x461_rev001.jpg[/attachment]

 

Търся лепенки с надписите на такова балканче и може и седалка,че неговата е в окаяно положение,не знам дали ще мога да я оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Намерих лепенки,търся/купувам,разменям ,черпя/ предпазители за верига от балканче и други от различни модели 2-3 броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нов участник в разговора за велочасти.Ще съм благодарен ,ако споделите откъде се сдобихте с лепенките за Балкан.Предстои ми подобна реставрация и я бавя само заради тяхата липса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си лично съобщение,писах ти го ,за да не се възприеме за реклама адресът на продавача.

Благодарности на shotik за мигновенната реакция.Вече се свързах с продавача на стикери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето отчет за подарения Балкан ,снимки какъв беше и какъв е сега :

 

 

post-245-138453489727_thumb.jpg

 

 

 

post-245-138453489754_thumb.jpg

 

 

 

 

Не мога да покажа снимката на Стафан,не знам как да го направя,отворете прикачения файл.

post-245-138453489722_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Ето отчет за подарения Балкан ,снимки какъв беше и какъв е сега :

 

 

[attachment=1]CIMG1494.JPG[/attachment]

 

 

 

[attachment=0]CIMG1496.JPG[/attachment]

 

 

 

 

Не мога да покажа снимката на Стафан,не знам как да го направя,отворете прикачения файл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам седалка за колело, българско производство е, много малко използвана.

Сиво-черна разцветка еко кожа от тесните и компактни седалки е.

Универсално захващане-става на всякакви велосипеди.

Цена - 7 лева

Изпращам по еконт в цялата страна,както и лично предаване.

От София съм,Овча купел близо до Павлово Георгиев

Телефон: 0886-941-626, може да пишете и тук.

post-2586-138453494007_thumb.jpg

post-2586-138453494018_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Благодарности на shotik за мигновенната реакция.Вече се свързах с продавача на стикери.

Да кажа и аз своето мнение за въпросния продавач на стикери :) Въпросното лице се казва Алек Паунов и преди 3 седмици му поръчах да ми изработи преден стикер за велосипед по мой модел. Разбрахме се за стойността на стикера, която беше незначителна, параметрите на стикер-размери и т.н. и получих следното съобщение от него: "da po kurier ako iska6 da ti napravq i ne6to drugo 6toto dostavkata 6te ti struva 5 leva a  lepenkata 1 lv 

nqma nikav smisal v tva !!!!!"- доста е възпитан както забелязвате

В отговор на това аз му поръчах още и пълен комплект лепенки за балкан-общо всичко 5 бройки стикери като тези които си е направил колегата Шотик, като му дадох адрес на еконт и имена и телефона си за да ми ги изпрати като ги изработи.

Оттогава нищо и половина 4 седмици, писах му е-мейл да го питам какво става ако няма да ги прави да каже - въобще този човек освен невъзпитан което си е негов проблем според мен е и много несериозен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте! Хванал съм се да възстановя един Балкан от 60-те, не до оригинално състояние, а просто за каране на вилата. Държа това колело да направя по сантиментални причини. Проблема е, че по някаква непонятна за мен причина предната вилка е изгнила (буквално) и едва ли ще съумея да я наваря или  ако го направя - ще се деформира... Съответно търся вилка за Балкан. :) ако на някой му се намира, да ми пише л.с., да се разберем нещо. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.