Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кар аудио- спамерска тема.


Recommended Posts

Пускам темата, за да си споделяме, впечатления за кар аудио компоненти, шумоизолации, ревюта, въпроси и т.н.

 

Почвам с едно клипче:

 

 

 

Много ме радва как свири тази кола.

 

Аз имам наченки на аудио проект в Шкодата, ама вече искам нещо повече. Мисля да почна с Focal 165 A1 за предна линия, Alpine 9880R , задна кора от мдф и някакви елипси на нея за задна линия, може би пак Focal. Суб мисля да не слагам. Какви усилватели ще ми препоръчате за тази конфигурация, нещо на по- приемлива цена. Имам познати, който могат да ми осигурят отстъпка от Авал.бг и Тояга, и сигурно от тях ще пазарувам като му дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Почвам с едно клипче:

 

 

Много ме радва как свири тази кола.......

И как разбра как свири тази кола, след като от такъв запис не можеш да добиеш никаква представа.

Със сигурност "на живо" тази уредба не звучи по този начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, камерата никога не може да улови това, което ще чуеш. Ама като си го пуснеш на 1080p дава достатъчно добра представа как свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво общо има размера на видеото със звука, аз съм малко невежа с видеото, но с аудиото поназнайвам това онова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, няма как през компа да го чуете 1/1 с реалното звучене.

Не говорете в битове, а в честотна лента и динамика на звука. Аз от битове не разбирам :)

Нали този същия звук минава през компа, евентуално някакъв усилвател след това - което е най-добрия вариант, ако го има/ама говоря за HI-FI клас/ и незнайно какви озвучителни тела у дома.

Да не говоря пък за микрофона, който е записал звука, че е посредствен по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, много весела тема smile048

Все едно да се избира телевизор по видеоклипове на компютъра...

---

Ако се направи клипче в някое най-перфектното звукозаписно студио (даже и без микрофон) единственото, което ще се чува после ще е резултат на възпроизвеждащата техника (компютър/лаптоп/таблет/т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.