Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тонколони Hertz ECX 130


roodnb

Recommended Posts

Здравейте, продавам следните тонколони http://www.technopolis.bg/b2c/details/3 ... TZ-ECX-130 .

Тонколоните са на година и няколко месеца , но реално са използвани около 3 месеца , тъй като откраднаха плеъра от колата.

Свалени са от Фелиция.

 

Цената която им търся е 50 лева , без коментар.

 

Офертата е валидна за София.

 

Тел: 0887 34 00 96 или на ЛС

 

Актуални снимки , ще кача до края на Деня.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Ще станат ли за предните врати на Октавия 1?

 

Би трябвало. Ама октавията нали е компонентна с-ма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще станат ли за предните врати на Октавия 1?

 

Ще станат, но са по-малки и ще трябва преходник.Ако не съм в грешка, предните ти са 16,5см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, добре благодаря. Не е комби да, но задните колони са на кората отзад за там ще станат ,нали? а да питам някой да помогне как се свалят корите, опитах но тъй като съм свалял на ауди тук нещата ми се видяха по различни и не посмях да ги мъча да не счупя някоя щипка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.