Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съеденителят на Фелицията отказа.. къде да го ремонтирам ?


red_evil

Recommended Posts

Здравейте,

Имам нужда от съвет къде да си закарам колата на ремонт в София, защото съеденителя оказа и смяната на скоростите е истинска мъка.

Колата е Фелиция 1.9D на 16 г. и в сервизите, които съм ходил преди (а то е било преди 3 години) не искат да се занимават като чуят, че е Шкода и е толкова стара.

Ако може някой да ми препоръча добър сервиз или майстор ще съм му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симо при зоопарка е твоя човек. Той се занимава предимно със стари автомобили и рядко отказва помощ. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да препоръчам Сашо GSM 0886 099 961 . Сервиза се намира на ул. Първа българска армия 44 (това е улицата от северната страна на централни гробища).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам нужда от съвет къде да си закарам колата на ремонт в София, защото съеденителя оказа и смяната на скоростите е истинска мъка.

Колата е Фелиция 1.9D на 16 г. и в сервизите, които съм ходил преди (а то е било преди 3 години) не искат да се занимават като чуят, че е Шкода и е толкова стара.

Ако може някой да ми препоръча добър сервиз или майстор ще съм му благодарен.

Колега защо ще сменяш скоростите, само се отцепва (верно гадно е)скоростната кутия от двигателя и се поставя новият съединител.За един работен ден става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам нужда от съвет къде да си закарам колата на ремонт в София, защото съеденителя оказа и смяната на скоростите е истинска мъка.

Колата е Фелиция 1.9D на 16 г. и в сервизите, които съм ходил преди (а то е било преди 3 години) не искат да се занимават като чуят, че е Шкода и е толкова стара.

Ако може някой да ми препоръча добър сервиз или майстор ще съм му благодарен.

Колега защо ще сменяш скоростите, само се отцепва (верно гадно е)скоростната кутия от двигателя и се поставя новият съединител.За един работен ден става.

Не няма да сменям скоростите, просто искам някой да погледне съединителя и да го оправи,макар че е сравнително нов на 15-20 000км някъде (но е сменян в Ямбол уж в сервиз за шкода, но не на Еуратек...).

Ако имах време щях и сам да погледна може би, но ...

Дано някой от по горните майстори да ми свърши работа.

Благодаря все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не те отчайвам , но оправянето е само едно Нови притискателен диск,феродов диск и лагер около 260лева е цената само на частите.

Споко бабичката си има 3 годишна внучка :oops: Колата има сантиментална стойност, но все някой ден ще трябва да се разделим... мерси за информацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симо при зоопарка е твоя човек. Той се занимава предимно със стари автомобили и рядко отказва помощ. :smt017

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте,

Имам нужда от съвет къде да си закарам колата на ремонт в София, защото съеденителя оказа и смяната на скоростите е истинска мъка.

Колата е Фелиция 1.9D на 16 г. и в сервизите, които съм ходил преди (а то е било преди 3 години) не искат да се занимават като чуят, че е Шкода и е толкова стара.

Ако може някой да ми препоръча добър сервиз или майстор ще съм му благодарен.

Колега защо ще сменяш скоростите, само се отцепва (верно гадно е)скоростната кутия от двигателя и се поставя новият съединител.За един работен ден става.

 

Чувека казва че сменя трудно скорости ти за каква смяна на скоростна кутия говориш ? smile048

 

П.П Колега вземи си натегни малко този съединител нали казваш че е на 20000 км. За какво веднага бързате да вадите кутията... От най трудното почвате. (Макар че аз за 1 ден 2 пъти я вадих) smile091. Краси от русе знае. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.