Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане относно Prestigio


Ради

Recommended Posts

Здравейте колеги, най вероятно ми предстой купуване на 2 симов телефон. Питане то ми е дали някой от вас и имал вземане даване с тази марка. Ще съм благодарян на всякакви коментари и мнения.

 

 

http://www.prestigio.bg/products/Smartp ... e_4040_DUO

 

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради в Карфура са на промо и един колега си взе такъв. Това, което чух от него е, че много малко му кара батерията - не повече от един ден. Иначе доста добра реакция на екрана и естествено когато ползваш едната сим карта другата е на standby.

Лошото е, че колегата е почивка до другата седмица, та ако искаш инфо от първа ръка ше трябва да ти отговоря или края на тази или другата седмица. Но ще разпитам все пак, пък ако ти се разхожда до карфур в TheMall - аз съм на бялата техника и съм на работа в четвъртък. Може да се опитам да напъна колегите да изкараме един и да го разръчкаш, пък току виж ти харесал или не ти харесал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, ако не е търговска тайна каква е цената на промоцията :)

 

Да не каже някой, че правим реклама може и на лични съобщения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, ако не е търговска тайна каква е цената на промоцията :)

 

Да не каже някой, че правим реклама може и на лични съобщения :)

Тук ме хвана неподготвен. Офертата до 11.11 беше.....

post-1730-138453432346_thumb.jpg

Сега на колко е мога да ти кажа в четвъртък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още веднъж за инфото.

 

Явно ще се почуда още.... просто незнам дали си заслужава.... този е около 260 лв. а другият който съм набелязал е Samsung Galaxy S Duos..... около 450 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да ги разцъкаме ако имаш път по Цариградско. Ще се опитам да измъкнем от кутиите по една бройка и да си поиграеш.

 

Иначе много приятни машинки. Angry Birds ги разпуквам smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението ще го имам предвид, не искам да те притеснявам. Ако нещата опрат до там тогава ще те притесна.

Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек ползващ телефон с 2 сим карти от 5-6 години мога да споделя моите наблюдения. От както се появиха телефоните 2 сим карти съм сменил какво ли не. От първите китайски с малък дисплей, през имитациите на Нокиа (дори и на 8900) и Iphone, после пробвах Gigabyte и Моторола. Най - много съм доволен от Самсунг. При него батерията кара прилично 3-5 дена. 2 - те карти са активни по едно и също време (ако говориш по едната може да чуеш как ти звънят на 2-рата) - това се отнася за повечето модели НЕ за всички. Лесно се работи и лесно се сменят картите. Имат прилична функционалност а новите вече са и с Android. Това мога да споделя. Съвета ми е преди да си вземеш какъвто и да е телефон - пробвай го. Виж как се държи с 2 - те сим карти (кога са активни, кога не), дисплея как се държи и дали ти допада като цяло телефона. Успех с покупката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.