Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Ситигоу - награда Златен волан на Аутобилд за 2012-та


skodaman

Recommended Posts

Преди малко по btv action даваха наградите Златен волан за 2012-та година на Ауто билд.

На първо място в класа си в конкуренция с новото Рено Клио,Пежо 208 и Сеат Мий естествено е мъника Ситигоу s_flag а на сцената беше същия червен бонбон който беше на събора тази година smile152 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление изобщо не може да се сравнява с новото Clio!

Или може би печели с икономии като липса на каквато и да е изолация между двигателя и купето,ламаринения багажник,липсата на кора под двигателя,... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек ако те чете, ще си каже, че Шкода правят най-калпавите автомобили на света. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как Клио и Ситиго са в един клас?! Клиото е в пъти по-добрия автомобил! Както и 208цата.

P.S. В Германия, където хич не разбират от автомобили са предпочели Clio за Златен волан :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек ако те чете, ще си каже, че Шкода правят най-калпавите автомобили на света. smile048

Аз вина нямам!Сами са си виновни! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре нова кола, каквато и да била,отколкото стара на няколко по 100к. За всеки влак си има пътници уважаеми колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как Клио и Ситиго са в един клас?!

 

И аз не мога да разбера. И от тук нататък всяко сравнение е безсмислено. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера видях един фолксваген,точно копие на ситигоу.Стана ми много тъпо,и тъжно.Що всички коли започват да си приличат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти май си пропуснал,че UP,Mii(или както там се казваше на SEAT модела) и Citigo са един и същи автомобил,който се произвежда в завод на VW в Словакия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да има емблема на Шкода. Важно е да не умира марката. Не е важно, че колата не става. Ще минат години, ще дойдат фенове като бегачката, като анастас, ще и тикнат 2.5ТDI мотор от БМВ и ще гледаме малка турбо дизелова Шкода как наказва s_flag

Eто, вече са минали години, вижте унгарците

това ще стане дай боже и в българия със ситигоу. Това аз виждам като една рали кола.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да има емблема на Шкода. Важно е да не умира марката. Не е важно, че колата не става. Ще минат години, ще дойдат фенове като бегачката, като анастас, ще и тикнат 2.5ТDI мотор от БМВ и ще гледаме малка турбо дизелова Шкода как наказва s_flag

Eто, вече са минали години, вижте унгарците

това ще стане дай боже и в българия със ситигоу. Това аз виждам като една рали кола.

Непоправим оптимист, както винаги smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.