Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 1 vRS powered by Pepino Racing


sharpshooter_

Recommended Posts

Благодаря на всички отзовали се колеги smile027 Относно ксенона, явно със сваляне и размяна на крушките ще ми се изясни ситуацията, дали е крушката проблема или баласта. Видяло се е, че ще се купува крушка, въпроса е една или две, така или иначе 2те сега са с различна температура и дори и да нямаше проблем, смяната е наложителна. Единствено никой не сподели мнение относно това, където веднъж не запали НЕ трептящата крушка, ясно че не е нормално, но все пак да ме притеснява ли и на какво може да се дължи :-k

Относно спирачките, за струговането и аз си го помислих, но като се сетя как труд+струговане ще струва поне колкото един преден диск и как често се оказва, че евтиното излиза скъпо, си мисля като цяло да го подмина като вариант, по скоро, мисълта ми беше, ако проблема са апаратите, как да ги усетя, има ли нещо специфично. Иначе по симптомите, за мен проблема са дискове, но все пак бих предпочел първо да се допитам и до вас. Другото което не ми е ясно, ако приемем че проблема е крив/и диск/ове, има ли как да се хванат предни или задни :-k Иначе като изключим неприятното тресене, спирачките са доста сериозни и както с лекота потегля колата, с още по-голяма лекота спира и допълват приятната емоция от колата s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sharpshooter_

    84

  • masterOne

    19

  • mRt

    16

  • BlackPearl

    7

Най-много писали в темата

Апаратите ще ги погледнете като свалите дисковете, но едва ли имат някакъв проблем! Просто вземи сериозни дискове и накладки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора ще разбере кои дисковие са предни или задни,ще разбере дали има проблем и с главините,защото може и от тях да се кривят.От апаратите не е.Стига си философствал,ами отиди при майстора.Няма как от разстояние да ти кажат колегите от кое ти тресе.

Иначе поздравления за избора на автомобил.

Само с това газово...малко не и отива....но верно е че е скъпо на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че при майстора в сервиза ще се реши проблема, просто исках да чуя и вашите мнения, извинявам се ако съм ви отегчил с въпросите си. Бъдете здрави и весело посрещане на празниците с любимите хора и возила, разбира се s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги, знам че не можете да направите нещо или да помогнете по някакъв начин, но както казват хората "Споделена мъка, половин мъка". Та да ви се похваля, как заварих колата сутринта пред блока, или с други думи каква изненада ме чакаше ](*,) Просто не мога да повярвам, как е възможно такива "майстори" да има и как дебила долен ще ти обезобрази колата и просто ще си тръгне :smt0344

Най-неприятното ми е, че колкото повече човек гледа да си тъкми колата, толкова повече ще гледат да му се изсерат на главата smile011. Та така с моите проблеми, макар и непостижимо, ви пожелавам да не ви спохождат такива "радости" smile159

post-12260-138453445353_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтц, отврат :( Интересно ми е как е постигнат този ефект. Имаш късмет все пак,че фара е здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичка, изчистил едно кръгче на предното стъкло и пуснал подгрева ан задното стъкло и тръгнал смело, преди да си изпие кафето- 99%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна ситуация :smt0344

 

....За това едно каско на изплащане е добър вариант.

 

Така е , само че в повечето компании при щета без доказан извършител се изискват оставащите вноски , пък и липсващи детайли не се покриват. Дано капачето на пръскалките да е някъде там ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичка, изчистил едно кръгче на предното стъкло и пуснал подгрева ан задното стъкло и тръгнал смело, преди да си изпие кафето- 99%

Най-вероятно...

Онзи ден, сутринта към 7:45 видях една мацка с крос поло и останах потресен, беше си направила две кръгчета на предното стъкло. Буквално! Всички останали в лед и явно смяташе, че ще бъде достатъчно за да е добра видимостта..

 

Колега, ще я оправиш колата, ти да си жив и здрав! Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , само че в повечето компании при щета без доказан извършител се изискват оставащите вноски , пък и липсващи детайли не се покриват. Дано капачето на пръскалките да е някъде там ...

 

Странна работа.И какво става примерно ако ти откраднат 4 те джанти с гумите?Пиеш студена вода?Кофти работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какско имам колеги, дори в момента отивам да я заведа щетата, но не е в това въпроса, яд ме е на това че никой не цени чуждото имущество и не си дава сметка какво ти коства на теб да си я позволиш тази кола! А за пръскалката на фара се надявам да я покрият, понеже я намерих, но е счупена и няма как да се отремонтира. А за виновника си мисля по скоро, че е някое камионче, от тия които зареждат магазините, че не мога иначе да си го обясня по друг начин. Абе както казахте, да сме живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа.И какво става примерно ако ти откраднат 4 те джанти с гумите?Пиеш студена вода?Кофти работа...

М да :roll: , просто защото , да кажем че има хора които биха си ги свалили сами и т.н. ... smile049

 

.... А за пръскалката на фара се надявам да я покрият, понеже я намерих, но е счупена и няма как да се отремонтира. ....

:smt017 Би трябвало , цял детайл или част от него (доказателство че е счупен наистина) щом има ..

Иначе .. наистина важното е ти да си здрав ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега mRt, след като показах счупената пръскалка я вкараха в описа, това е нещо което не знаех и ще имам предвид за в бъдеще! Та така, щетата вече е заведена и ще очаквам от сервиза да поръчат решетка и пръскалка и да им я оставям, за да й върнат очарованието s_flag. Надявам се само да стане по скоро, че като я погледна и откачам smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Привет колеги, колата от доста време насам си е оправена и в почти пълния си блясък \:D/ като умишлено не писах и не поствах снимки, понеже до онзи ден беше толкова мръсна, че чак ме беше срам :oops: Та след като вече минахме през мивката, с радост пускам някоя и друга снимка smile035

Също така искам да ви попитам относно един проблем, на който скоро трябва да обърна внимание. Проблема е, че не винаги ми сработва шофьорския ел. прозорец и то само при натискане на копчето на долу. Нагоре си работи безпроблемно, както и останалите 3 копчета. Изключвам проблема да е в моторчето, а до колкото успях да намеря информация, би трябвало да е в комфорт модула. Все пак ако можете да ме насочите, ако той е виновника подлежи ли на ремонт, или нов е оправията, а ако не е той, къде да поогледам :-k Предварително благодаря на отзовалите се smile027

 

Поздрави!

post-12260-138453461511_thumb.jpg

post-12260-138453461541_thumb.jpg

post-12260-138453461547_thumb.jpg

post-12260-138453461551_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в копчето, разглабя се модулчето с бутоните и се почистват контакторите. Разбира се след няколко месеца пак се появява проблема и процедурата се повтаря.

post-9804-138453461562_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в копчето, разглабя се модулчето с бутоните и се почистват контакторите. Разбира се след няколко месеца пак се появява проблема и процедурата се повтаря.

 

Благодаря за насоките колега, тези дни така или иначе смятах да свалям кората и въпреки, че не съм много на "ти" с ремонтите, това което предлагаш, смятам че ще мога да направя :smt017

 

Ако все пак проблема при мен не е такъв, а излезе модула...

Нов модул е под 60 лв с отстъпка в ЕТ :smt017

...ще имам предвид тази информация :smt017

 

Благодаря още веднъж за помощта smile027

 

П.С. а каква е тази отстъпка, за която споменаваш, понеже от ЕТ все още не съм пазарувал smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги, предвид хубавото време през почивните дни, не устоях и се занимах с нещо, което отдавна си бях намислил, или по-точно освежаване на салона smile049 И понеже докато се занимавах ми беше голям кеф, реших и да поснимам малко, та на който му е интересно да позяпа.

 

Първо започваме с оръдията на труда...

post-12260-13845346526_thumb.jpg

post-12260-138453465343_thumb.jpg

 

...и 2-3 снимки преди да обработя кожените детайли

post-12260-138453465348_thumb.jpg

post-12260-138453465353_thumb.jpg

post-12260-138453465358_thumb.jpg

 

...по време на работния процес

post-12260-138453465364_thumb.jpg

 

...и разбира се крайния резултат smile048

post-12260-138453465369_thumb.jpg

post-12260-138453465375_thumb.jpg

post-12260-13845346538_thumb.jpg

post-12260-138453465385_thumb.jpg

 

Ако не виждате "уау" ефекта, не се притеснявайте, проблема не е във вашия телевизор smile001 Разликата визуално след третирането е слабо доловима, дори и на живо. Но пък самата кожа я усещам някак по-свежа smile049

 

И накрая да се похваля с последната придобивка, която чаках цял месец да пристигне от "съседен" Китай, и за която отидоха едни от най-добре похарчените напоследък 4$

post-12260-138453465393_thumb.jpg

post-12260-138453465401_thumb.jpg

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Desire HD? Не се ли драска панела в ъглите? На лично би ли ми пратил линк към обявата? Поздрави!

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Desire HD? Не се ли драска панела в ъглите? На лично би ли ми пратил линк към обявата? Поздрави!

s_flag

 

Няма проблем с ъглите, понеже е точно за този телефон. Относно обявата, продавача от който си поръчах е изчерпал бройките, но ето ти линк с идентична обява:

http://www.ebay.com/itm/Car-Mount-Holder-Stand-Kit-Cradle-For-HTC-Desire-HD-G10-/261131685363?pt=US_Mounts_Holders&hash=item3ccca94df3

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления колега!

 

Като цяло...този продукт на Сонакс не бих казал, че е кой знае какъв като качество и ефект. (още преди години го ползвах когато лъсках Зденка) Единствено има малко повече "блясък" е силно казано и мекота на самата кожа.

 

Да очакваме ли да видим тази красавица на Събор 2013?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления колега!

 

Като цяло...този продукт на Сонакс не бих казал, че е кой знае какъв като качество и ефект. (още преди години го ползвах когато лъсках Зденка) Единствено има малко повече "блясък" е силно казано и мекота на самата кожа.

 

Да очакваме ли да видим тази красавица на Събор 2013?

 

 

За събора, желание никак не ми липсва и все пак за момента не мога да знам, дали ще имам удоволствието да присъствам. Относно мазилата за кожа, доста изчетох по знайни и не знайни форуми, като единственото мазило, за което единодушно се говори(пише smile001 ) с уважение е на BMW, което струва 50 жълтици. Ако трябва да съм честен ми се досвидяха за момента и заради това се спрях на Sonax, понеже пак сравнително добри отзиви прочетох. Ти имаш ли наблюдение за качествен и доказан препарат и на каква цена се предлага smile027

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.