Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой карал ли е с турски метанов редуктор-изпарител...


snaiperisto

Recommended Posts

Този: http://autogasbg.com/shop/products/193.html или някой подобен , Волтран , Мимгаз или нещо от сорта...демек - евтин?

 

Интересно ми е , дали може да им се има доверие , защото цените им са доста примамливи , в сравнение с марковите , а ми се струва , че моето BRC на Шкодилака ме предава , след 300 000км пробег , без да е ремонтиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия 300 000 все ми се струва , че се е изплатил и не е зле пак да си вземеш такъв smile049

 

 

Това е самата истина , спор няма...ама все пак турските са по 70лв , а БРЦ е 160лв , та ако не са кой знае какъв боклук турските , мисля да си спестя стотина кинта.

 

А днес ми казаха , че някой хора ползват големи отстъпки тук-там и БРЦ-техно : http://www.gasmagazin.com/%D0%B8%D0%B7% ... tecno.html им се връзва на около 120лв. , ама аз не познавам такива хора , а 120лв бих прежалил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 5 -та година с Ловато (ново купувано) за 150 и въобще не си помислям за тия подобия на изпарител ... проблем първи харчат доста , проблем втори - кривят корпуси , проблем трети - карат по 20 - 30 000 ... смятай колко ще смениш и колко ще дадеш , защото рядко има майстор да се навие да ремонтира това (обикновенно отива в кофата и слагат друг такъв)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо пропускам... Моето Ловато след 100к му смених мембрани и клапани и беше като ново. Та не разбирам защо не се обслужи вместо да се сменя smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо пропускам... Моето Ловато след 100к му смених мембрани и клапани и беше като ново. Та не разбирам защо не се обслужи вместо да се сменя smile049

 

 

Ами , малко е спорен въпроса (аз не участвам във спора-нямам мнение) , "разбирачи" казват , че точно БРЦ (а моя е такъв) е малко кофти за ремонт...поне така твърдят...а и днес , доказан и уважаван от мен "рзбирач" каза , че е по-добре да си купя нов.

 

Па и 58лв за ремонтен комплект , ми се вижда малко пресилено...па и пари за "майстори"...че аз такова чудо , не съм отварял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.