Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тапицерия- от къде


Росен

Recommended Posts

от къде мога да си купя по хубава тапицерия и имали оригинални на Skoda s_flag s_flag

 

В Еуратек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от тапицерията са и корите на вратите и таблото също може да се тапицира.

В София има няколко добри майстора, които правят чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем конкретно седалките исках да кажа .Извинявам се и в еуротек на какви цени са горе долу ако може някой да каже благодаря предварително s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в еуротек на какви цени са горе долу ако може някой да каже благодаря предварително s_flag s_flag

02/813700 - тук със сигурност ще ти кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем конкретно седалките исках да кажа .Извинявам се и в еуротек на какви цени са горе долу ако може някой да каже благодаря предварително s_flag s_flag

 

Еуратешките цени са убийци! На невинни деца!

Затова звънни в ЕМ Комплект 33 - и калъфи предлагат, а и седалки - както спортни, така и обикновени - и то добри, и на добри цени! И пак са си като марковите, пък и лесно се перат! А седалките лесно се слагат!

А и други фирми има - напиши в Гугъла "калъфи за автомобилни седалки" - и ще ти излязат сума ти предложения! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, най-добрите тапицерии са на фирма Piton (български), шият ги в Шумен за износ най вече. По нищо не могат да се сравнят с китайските конфекции. Купих си от тях за Октавията (пасна идеално) и за Румстера (поръчкова, като ходих в цеха два пъти за проба). Отделно ти дават и калъфи за подглавниците. Цената за Октавията беше около 80лв, а за Румстера около 105лв. Ако някой проявява интерес ще кача снимки. Мога да я закупя и съответно изпратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам това е сайта на фирмата: http://www.piton.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от известно време се настройвам да си направя кожен салон, някой има ли идея към кой точно да се обърна и какви пари да приготвя... Щото съм много бос в тая сфера. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от известно време се настройвам да си направя кожен салон, някой има ли идея към кой точно да се обърна и какви пари да приготвя... Щото съм много бос в тая сфера. smile021

 

http://www.vilner.eu/bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от известно време се настройвам да си направя кожен салон, някой има ли идея към кой точно да се обърна и какви пари да приготвя... Щото съм много бос в тая сфера. smile021

 

http://www.vilner.eu/bg

 

Най-добрия не само в България, но и един от най-добрите в Източна Европа. След като може да спечели проект, печелейки срещу Pininfarina, значи го бива много. Но цените са му убийствени и поне аз се съмнявам някой собственик на Шкода да го е посещавал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

http://www.vilner.eu/bg

 

............ но цените са му убийствени и поне аз се съмнявам някой собственик на Шкода да го е посещавал.

 

post-4130-138453431853_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е толкова скъпо мисле че някой ми беше казал че един негов приятел си е тапицирал фабията-комби цялата в айтос някаде за около 200 лв горе -долу но не се сещам кой ми го е казвал това s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориентировъчно цени за кожен салон - 1600-2000 според типа кожа и модел седалки, като включва и частично корите на вратите.

Иначе кори на врати изцяло в кожа 350-400 на врата.

Има и шкодаджии при Вилнер, а и на други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на Вилнер не са чак пък такива УБИЙСТВЕНО високи..... Как пък го казахте, колеги!

Зависи какво искаш, разбира се.

Но има и други фирми - които също са много добри!

Иначе за калъфи - такива се намират лесно....

И чичко Гугъл бързо ще те упъти за подходящите фирми.

Но пак зависи какво искаш, и каква сума можеш да отделиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.