Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Нова кола"


r3markable

Recommended Posts

здравейте заглавието е в кавички защото си взех кола но нова нова 97 година шкода фелиция 1.3 карб. та чета бая по форума както всяка кола има си недостатъци и предимства та колеги имам няколко въпросчета разбрах че смукача е автоматичен (не разбирам много от коли) и че преди да завъртя ключа за да я запаля трябва да "ритна" газта колата е на 120000 реални километри реални защото имам сервизна книжка на всичко сменяно леко е протекла гарнитура на двигателя скоростния лост както се беше изразил 1 колега играе по цялото купе много е свободен както и като вкарам 1ва или поне си мисля че я вкарвам влиза 3та с 2ра скорост проблема не е толкова голям повечето пъти си влиза тя но понякога и 4та вместо нея та въпросът ми е конкретно за скоростите разбрах че е възможно да са лагери но пък и имало някакъв болт който се затяга при фиксиран на неутрална лост и може и това да ги оправи съжалявам за малкото обяснение но конкретно за скоростите някакъв съвет какво да направя и ако са лагери скъпи ли са те + ремонта при майстор благодаря ви предварително и като се има на предвид че колата е в що годе нормално прилично състояние 800 лв добре ли са ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. Със здраве да се возите и много да се слушате.

 

1. Ритваш за да затвори автоматичния смукач. Винаги я палú по този начин.

2. Ей тук съм го обяснил. Разгледай картинката - http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=203177#p203177

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.