Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свирене на ремък


Don4o_62

Recommended Posts

Проблема е колкото маловажен толко и важен,че без ремък не може ;)

Сутрин при запалване и тръгване,ремъка на динамото почва да свири и скърца,но след 500м. примерно спира,натегнат си е,здрав си е визуално :roll: ,но нещо му е хладно сутрин та недоволства :lol:

интересна работа.....та някой съвет да дадете колеги освен подмяна с нов :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми има разни спрейове за "подмладяване" на ремъци. Аз лично бих го сменил. Нито е скъпо, нито е трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега смени го с нов и вземи този който е с средна цена, не най-евтиния, понеже съм слушал и чисто нов ремък да вие просто кофти изработка, моя го взех около 15-16лв и го взех малко по-къс понеже оригиналния много отпускаше динамото и опираше в датчика за перката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.