Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

O1 '97 г. проблем с оборотите


Боби Доктора

Recommended Posts

Премествам тема на колега

Здравейте

Имам Skoda Octavia 1,6 бензин от '97 г. когато я запаля, оборотите са непостоянни и работи секунди и после гасне. когато я запаля и държа по-високи обороти около 1000-1500 няма проблем. Когато я карам, докато не е загряла пак гасне, постоянно трябва да и се дава газ за да не изгасва. При карането и настъпването на газта в началото има ход на забавяне, и след това изведнъж ускорява.

Познати, майстори и кой ли не вече ми казват какво ли не. Сменя се какво ли не, хвърлих куп пари и колата става по-зле и по-зле.

Преди няколко дена един приятел ми каза да погледна дебидомера, дали не е се е запушил и дали не трябва да се смени. Хубаво, четох разглеждах и не мога да открия къде се намира дебидомера. днес ми казаха че тази кола няма дебидомер защото е била с карборатор, и е един от първите двигатели.

Молбата ми е такава да ми обясните дали има изобщо дебидомер и къде се намира за да го сваля и да го погледна. Ако имате други предложения също ще съм благодарен. smile126

 

P.S. Снимката която съм качил е да има визуална представа на двигателя.

download/file.php?id=44975

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.