Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова година на "Вонеща вода"


micyri

Recommended Posts

Само първо да уточня,има ли желаещи за изкарване на Новогодишната вечер на "Вонеща вода"?

Морков за тебе знам! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идея междудругото.Ако се съберат хора бих дошъл.

и без друго по градовете се очаква военно положение,имам в предвид "бомбандировките" smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идея, но зависи колко хора са навити и са свободни!

 

Ми то всички са свободни на Нова Година...Зависи дали са навити . Аз съм навит ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де, да каже някой от Знаещите колко би струвало навогодишно Вонещо- водно предложение и току виж се "освободили" повечко народ !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже съм домошар, обичам на 1ви да се събудя/прибера в къщи, макар и пиян залян. Да си мачкам моите чаршафи!

 

А и то се пада вторник.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оферта от хотела, нямам!

Просто ми дойде идеята понеже не можах да присъствам на есенната среща, а обстановката ми допада.Още повече колегите от клуба. s_flag

За това ,който би искал да присъства да направим списък,а междувременно лично моля Любомиров ,понеже вече е човека връзка с хотела,да поиска да ни направят Новогодишна оферта.

Време има достатъчно за реакция,така че ще има и до уточнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да изчакаме Любомиров да каже офертата, пък тогава да решаваме. Аз съм за, ама съм на работа до късно на 31.12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомиров, та Любомиров smile004

Моркова е вътрешен чевек, връзкарче е вече там - той лиза дзъмбата, аз да търся оферта - бива ли така?

 

Днес чакам да ми пуснат на мейла оферта и ще ви уведомя s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРИЛОЖЕНИЕ №……

 

към Договор от ……………..

между „РЕЛАКС-КООП”ЕООД и ……………………………………

 

Цени на новогодишни пакети 2012/2013 г. на човек с включен ДДС.

 

УСЛУГА ВИД НАСТАНЯВАНЕ ЦЕНА

Пакет – 1 ден Дата на пристигане: 31.12.2012

Дата на напущане: 01.01.2013

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) възрастен на основно легло HB DBL AD 185.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) възрастен на доп. легло HB DBL AD – EB 174.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) дете на основно легло

HB DBL CHD;

дете от 2 до 12 г. 60.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) дете на доп. легло, с двама възрастни в стаята HB DBL CH-EB;

дете от 2 до 12 г. 35.00 лв./ pax

Доплащане за настаняване в апартамент APP2 В апартамента е възможно настаняване max на

3 възрастни или

2 възрастни и 2 деца 50.00 лв. еднократно

Пакет – 2 дни Дата на пристигане: 30.12.2012

Дата на напущане: 01.01.2013

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) възрастен на основно легло HB DBL AD 275.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) възрастен на доп. легло HB DBL AD – EB 240.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) дете на основно легло

HB DBL CHD;

дете от 2 до 12 г. 105.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) дете на доп. легло, с двама възрастни в стаята HB DBL CH-EB;

дете от 2 до 12 г. 50.00 лв./ pax

Доплащане за настаняване в апартамент APP2 В апартамента е възможно настаняване max на

3 възрастни или

2 възрастни и 2 деца 100.00 лв. еднократно

Пакет – 3 дни Дата на пристигане: 29.12.2012

Дата на напущане: 01.01.2013

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) възрастен на основно легло HB DBL AD 360.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) възрастен на доп. легло HB DBL AD – EB 320.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) дете на основно легло

HB DBL CHD;

дете от 2 до 12 г. 145.00 лв./ pax

Полупансион (нощувка, закуска, вечеря) дете на доп. легло, с двама възрастни в стаята HB DBL CH-EB;

дете от 2 до 12 г. 65.00 лв./ pax

Ползване на басейн и фитнес безплатно

Новогодишна програма включена в цената на пакета

Доплащане за настаняване в апартамент APP2 В апартамента е възможно настаняване max на

3 възрастни или

2 възрастни и 2 деца 150.00 лв. еднократно

 

 

1. Отстъпки

1.1. 5 % за ранни резервации при плащане100% до 15.11.2012г.

1.2. При работа с туроператори – 10 % отстъпка от гореуказаните цени

 

2. Контингент

………. DBL

………. APP

 

3. Аванс за гореуказания контингент - ………… лв

Методика на изчисляване на аванса :

50%*( 2pax * ……DBL * …….. + ……..app*150 + …….pax*..........APP*………..) = ………………….. лв.

Срок за плащане на аванса по контингента –01.11.2012г.

 

4. Резервации

Резервации се приемат до –30.11.2012г.

 

г. под формата на руминг листи, които трябва да съдържат следната информация:

- дата на пристигане;

- дата на напускане;

- име и фамилия на туристите;

- вид на настаняване (DBL, SGL, APP);

- вид на пансиона;

- точна дата на раждане на детето, неговата възраст и вида на леглото (основно или допълнително)

Всички потвърдени резервации трябва да бъдат платени към –05.12.2012 г. г. 100 %.

След 05.12.2012г. Хотелиерът има право да предостави незаетия контингент за свободна продажба.

 

5. Анулации и неустойки

При направени анулации:

от –11.12.2012 г. до 17.12.2012г.– 50 % неустойка;

 след 17.12.2012г до датата на настаняване – 100 % неустойка

 

6. Други

7.1. В цените е включен 9 % ДДС;

 

 

 

За ХОТЕЛИЕРА: За ТУРОПЕРАТОРА:

 

 

 

 

НОВОГОДИШНА ПРАЗНИЧНА ВЕЧЕРЯ НА 31.12.2011 Г.

1. Ордьовър – домати, краставици, салата “Снежанка”, “Руска салата”, яйце, луканка, суджук , филе.

2. Основно ястие „Свинско шпиковано с гарнитура”

3. Сухо мезе

4. Новогодишна баница с късмети

5. Десерт - Паста

6. Плодове

7. Хляб

НАПИТКИ

1. Червено вино - 1/2 бут.

2. Ракия отлежала- 100 мл.

3. Шампанско - 200 мл.

4. Безалкохолна напитка - 2 бр.

5. Минерална вода - 500 мл.

 

ВТОРА ВЕЧЕРЯ .

1. Шопска салата

2. Основно ястие – “Пилешка пържола по хъшовски”

3. Десерт - Еклери

4. Хляб

НАПИТКИ

1. Червено вино - 1/2 бут.

2. Ракия отлежала - 100 мл.

3. Безалкохолна напитка - 2 бр.

 

ТРЕТА ВЕЧЕРЯ

1. Салата “Снежанка”

2. Основно ястие – Свинска пържола с гъбен сос

3. Десерт – Баклава

4. Хляб

НАПИТКИ

1. Бяло вино - 1/2 бут.

2. Ракия отлежала- 100 мл.

3. Безалкохолна напитка - 2 бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен толкоз. Аз няма да присъствам със сигурност - вече е запланувано къде, как и с кого ще се посреща 2013 год.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти пускаш темата, а 90% ще си там......

 

След като Любомиров няма да е организатор, а ти си желаещ, мисля, че е редно да бъдеш като организатор на тази новогодишна вечер? Ако ще правите "масово" шкода посещение!

 

Аз няма да присъствам, по изложените в преден пост причини!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти пускаш темата, а 90% ще си там......

 

След като Любомиров няма да е организатор, а ти си желаещ, мисля, че е редно да бъдеш като организатор на тази новогодишна вечер? Ако ще правите "масово" шкода посещение!

 

Аз няма да присъствам, по изложените в преден пост причини!

 

smile027

бля-бля-бля-бля..... smile096

разбрахме ,че женати не те пуска....след последните ти изцепки,май повече само в форума ще те виждаме виртуално smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, как ме разбра бе, Цецко- нострадамуса!

 

Точно така е, жената ме държи на синджир и не ми дава никъде да ходя. От работа -вкъщи и от вкъщи на работа ходя само!

 

smile092

 

Ти щом не си на синджир/под чехъл, вземи се поне малко в ръце и след като пускаш тема за НГ на Вонеща Вода, вземи направи някаква организация, а не да викаш Любомироооов! Поне теб да те виждат колегите!

 

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, как ме разбра бе, Цецко- нострадамуса!

 

Точно така е, жената ме държи на синджир и не ми дава никъде да ходя. От работа -вкъщи и от вкъщи на работа ходя само!

 

smile092

 

Ти щом не си на синджир/под чехъл, вземи се поне малко в ръце и след като пускаш тема за НГ на Вонеща Вода, вземи направи някаква организация, а не да викаш Любомироооов! Поне теб да те виждат колегите!

 

smile035

Обещаваш ли да не се обаждаш повече,не за друго ,ами защото после някой трябва да чисти след тебе! smile049

Приятен ден! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te ценичките малко надминаха очакванията ми, ама сигурно са нормални... Тъй кат гледам , ако взема жената с мен :D трябва да нося поне 500 кинта за една нощувка ... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te ценичките малко надминаха очакванията ми, ама сигурно са нормални... Тъй кат гледам , ако взема жената с мен :D трябва да нося поне 500 кинта за една нощувка ... :-k

 

Недей я взима! Има рецепционистки - Моркова да им каже тарифата :) ама със сигурност са по-тънки. Пък и можеш да се направиш на подарък, ще легнеш под елхата и готово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моркова временно е спрял да играе там играта ... :smt0344 smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма интерес с такива цени,нормално!

Благодаря на Любомиров за оказаното съдействие!

Моля темата да бъде заключена. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.