Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сигнал на компютърния ми борд


ViSsi

Recommended Posts

някой може ли да ми помогне, няколко пъти на борда ми излиза сигнал - един термометър в червено и пищи около минута, после спира и всичко си е ОК, но пише на чешки и не мога да разбера какво иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм мирише на ниско ниво на антифриза в разшерителния съд или липсата му. А може и да загравя колата ама толкоз бързо да изчезва и да не се поевява е твърде малко вероятно. Погледнете като начало имали охладителна течност в разшерителния. Ама да не ви объркам че аз съм с аналоговите машини на ти не с модерните цифрови :)

 

 

И да допълня че светели ЧЕРВЕНО значи спри и отстрани проблема който клони в групата на СЕРИОЗЕНИ ПРОБЛЕМИ. Има сервизни книжки има и литература из форума за всеки сигнал и символ какво означава порови и разбери, че нямам време да го направя аз в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми помогне, няколко пъти на борда ми излиза сигнал - един термометър в червено и пищи около минута, после спира и всичко си е ОК, но пише на чешки и не мога да разбера какво иска.

 

 

Препиши текста,въведи в Гугъл преводач да ти го преведе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На компютърният ти борд му се сменя езика, само да ти кажа. :mrgreen: Започни първо с нивото на анфриза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо се пише каква е колата. Да не гадаем тук. Сигурно става дума за Фабия, ама коя версия? Обикновено като свети нещо червено, спираш колата веднага и не тръгваш преди да си разбрал причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви момчета за отговорите, дано не съм изглеждала смешна но какво да се прави жена съм все пак :)

 

от антифриза беше наистина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.