Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Продавам лаптоп 10" MSI Wind, отличен, евтино

Mishelle

Recommended Posts

Продавам въпросния лаптоп:

Марка: MSI

Модел: Wind U100

Екран: 10 инча

Цвят: бяла перла

Машината не е ползвана особено много. Липсва каквото и да е изтъркване на надписите на бутоните (клавиатурата не е сменявана!). Никога не е бил основен лаптоп. Купих го на жена ми за глезотия и ако пътуваме да не носим нещо по-голямо.

Когато го купувах исках да е най-мощната разновидност на U100, затова не се подвеждайте по някои спецификации в Интернет. Лаптопа е с 2Gb RAM и 160Gb твърд диск. Има вградена камера, четец за карти, жична и безжична мрежа, 3 броя USB и т.н. Пълната му спецификация можете да видите от този линк.

Всичко по лаптопа работи изрядно, машината не грее. Оригинално идва с инсталиран Windows Xp, в момента съм му качил Windows 7. Няма забележки при работата със "седмицата", върви идеално. На една от снимките по-долу се вижда, че съм му сложил демо версии на Photoshop и CorelDraw, които също работят на тази конфигурация.

Забалежките, които има лаптопа са две:

-на една от снимките съм показал едно липсващо капаче. Така и не разбрах кога и защо е паднало.

-батерията държи дълго, не съм засичал колко, но със сигурност вече не е като нова. Но това е ясно за всеки употребяван лаптоп, просто го споменавам като факт.

Причината за продажбата е, че взех на жена ми MacBook и сега този MSI само седи и никой не иска да го ползва. Между другото е много удобен за ръчкане по кола. Аз последно за това го използвах - да си настройвам нещо по компютъра й.

Към лаптопа давам и оригиналния му калъф за носене.

Цена: 250 лева.

Може да се види в София на живо.

Работя с Еконт и мога да го изпратя до всяка точка на страната.

За контакт: тук, на ЛС или на 0886 260 820 (Юли).

Актуални снимки:

IMG_1237.jpg

IMG_1240.jpg

IMG_1241.jpg

IMG_1243.jpg

IMG_1244.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.