Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Белег за регулиране на смукача


Don4o_62

Recommended Posts

На корпуса който се мести има два белега

единия е изпъкнал като този

be7909a747ec1a91.jpg

другия е вдлъбнат като този

 

447e0a9318ef4727.jpg

на кой белег се слага зимата спрямо срещуположния

единия да не е за топло време а другия за студено,иначе защо единия е изпъкнал,другия вдлъбнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По часовниковата стрелка като въртиш държи по-дълго време , обратно по-кратко ... аз веднъж след като го регулирах повече не съм го барал , но въобще не съм се съобразявал с белези ... той си знае като му е по-топло не затаря клата до край .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да го регулирам и това е,като запаля студена след минута чак дига обороти и след малко падат до нормалните,нещо има збъркано,не е веднага да дигне оборот като при затворен смукач

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отвориш кутията на филтъра клапата затворена ли е напълно след активиране (едно натискане до ламарината на газта)?

Ако не ти стигне целия канал на болтовете , значи е омекнала пружината и не е зле да я натегнеш малко от една сплескана ос на гърба на капака , но първо виж колко затваря .

Оборотите на смукач може да се вдигат от предния реглажен винт , а може и да се дави от малко въздух ... отзад пуши ли синьо докато са ниски обборотите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше на лекар :D ,излезнаха едни кофти проблеми

клапата много трудно се движеше и една пружинка имаше откачена на няква пластина за високите обороти,не връщала,майстора работеше и обесняваше а аз гледах умно и кимах че разбирам :D ,раздвижи клапата и закачи пружината и всичко заспа :D

накрая срещу 12 кинта го преборихме тоя тъп смукач :lol: и се предаде :D

тоя пич разбира от карбуратори перфектно,също да ги регулира,и преди съм ходил при него и е работил без забележки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сподели го де тоз майстор ... пловдивчани няма да ти се разсърдят ако знаят , че могат да разчитат на някой дето отбира от тез карбуратори smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем,виках да не излезе реклама ;)

след старите гробища,надолу и преди първата бензиностанция вляво която е,има сервиз за гуми,гледат се отвън разни гуми,та до него е пича,Наско се вика,има Елкон и прави всякви коли,карб.,моно и т.н. но на карбураторните е цар :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем,виках да не излезе реклама

Спокойно , няма да казвам на администрацията :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Прощавай, но не ми стана ясно как да го намеря тоз добър човек с карбураторите. Би ли дал малко повече инфо за местоположението му, адрес, телефон? Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,написал съм ясно,но пак ще повторя,гр. Асеновград надолу след ТКЗС -то,старото,че ново няма :D ,преди първата бензиностанция отляво до гумаджийницата,вика се Наско

и пишете откъде сте,че ако си от Видин не вярвам да го намериш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив съм и не разбрах в началото, че човекът е в Асеновград. Помислих че се намира някъде в Пловдив и от там дойде обърката. Благодаря ти за инфото , ще ми е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.