Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Калфин ООД - климатични инсталации - Чавдар Калфин - Logrus


lubomirov1985

Recommended Posts

Искренни благодарности към Чавдар за бързата и професионална намеса върху повредения ми климатик. Дойдоха, провериха, демонтираха, отстраниха проблема и монтираха

 

smile126 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в групата на доволните. Изключително отзивчиви и кадърни хора! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Чавдар.

Занимавам се с климатизация - БИТОВА - не обичам да ровя автомобилни климатици, но мога да дам някой и друг съвет.

Обикновено (когато не спя) отговарям на тел. 0886269255

 

Климатиците в нас (2бр.) са закупени и монтирани от тях и поддържани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Еее... и аз да кажа, че съм много доволен от Чавдар! Много коректен човек!!! Евала!!! Вчера ми помогна и ме светна за неща, които въобще никога не са ми минавали през акъла, че трябва да правя... Няма да си казвам какво му беше на климатика, защото ме е срам! Не съм чел документацията, затова се получи така.

 

Препоръчвам с две ръце!

 

Благодаря, Чавдаре!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само по климатици го бива, с него за един ден разглобихме на съставните части катастрофиралата ми Шкода Фелиция smile091 smile001 \:D/ smile152 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Някой май не си е чистил филтрите smile092

 

Като не се чете документацията... така става. Също и ако следваме онази известната блок-схема - ”работи ли - не го пипай”... и то по едно време спря... smile091

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Отново да благодаря на Чаво за професионалната и точна намеса :) Сега малко подсмърчам, ама зима прави A/C-то smile049 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединявам се към доволните колеги с благодарност към Чавдар за добре свършената от него работа и за проявеното специално отношение в този напрегнат за него момент!!!

(климатикът в кв.Стрелбище)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам повод да се похваля, макар че ценната помощ се случи преди време - през лятото :smt017

Не бях забелязал темата досега :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ако някой колега има нужда от закупуване, монтаж или ремонт на климатик, Чавдар е човека на когото можете да се доветите на 100%

Аз съм изключително доволен от работата и отношението, които получих. Мога да кажа, че е човек с педантичност и отношение към това как трябва да станат нещата. Първоначално ме консултира каква машина ми трябва, след това я достави и монтира, като изпипа всеки детайл до последно. Рядко се срещат такива хора! Чавдаре благодаря ти за всичко, което направи. От тук на тактък ти си човека на когото, ще разчитам за покупки, монтаж и сервиз. Желая ти успехи и много щастливи клиенти!

 

:cheers:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Още един клиент /по-скоро клиенти/, във Фенклуб "Калфин" ООД !!!

В последната седмица на месец Юли /разбира се, в най-големите горещини/, се обадих на Чавдар с "Молба за помощ" - възрастни мои роднини, се нуждаеха от профилактика, евентуален ремонт и преместване на външно тяло на съществуващ климатик, както и от консултация, закупуване и монтаж на нов.

Чавдар, въпреки изключителната натовареност, цитирам "Горещините почнаха да ги морят и всички се сетиха за нас" - т.е. монтажи от сутрин до вечер, пое ангажимнт да реагира в рамките на седмица.

Дадох му телефоните на роднините и ..., най-безсрамно отидох да си топя д...то в Черно море.

Две седмици, ни вест, ни кост, нито от него, нито от тях.

А причината се оказа - перфектно свършената от Чавдар работа. Нямало защо да ме притесняват, докато си почивам.

Вчера, след като говорих с роднините и видях резултата, мога само да кажа - Иска ми се, горният пост - на Маджо, да го бях написал аз!!!

БЛАГОДАРЯ ТИ ЧАВДАРЕ - за вниманието, за разбирането, за професионализма, за мъжката дума, за всичко...

Желая ти много здраве, успехи в бизнеса и безброй доволни клиенти!

Специални поздрави и благодарности, от моите роднини.

 

П.С. Разбрах, че някакви книги те чакат, да си ги харесаш... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Казвам се Чавдар.

Занимавам се с климатизация - БИТОВА - не обичам да ровя автомобилни климатици, но мога да дам някой и друг съвет.

Обикновено (когато не спя) отговарям на тел. 0886269255

 

Климатиците в нас (2бр.) са закупени и монтирани от тях и поддържани.

Една малка промяна, която научих днес от Чавдар - той вече отговаря основно на телефон 0885 901 678 Другият не е особено активен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Да се присъединя и аз към клуба на доволните клиенти - консултира ме за модел, снабди ме с него и го монтира. Изтърпя ми всичките капризи (и тези на бетонната стена, която проби и която му коства един перфоратор) и изпипа нещата до последния детайл, и то с волско търпение. Сладката приказка въобще няма да я споменавам. Няма съмнение на кого бих се доверил по тези въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Ей хора, регистрирах се в търсене на кола и вижте докъде стигнах. И всичко за един ден.

Случайно попаднах на темата и искам да изразя своето възхищение и аз от Чавдар и момчетата му.

Преди 3 години, в големи горещини, когато като порядъчен бременен слон пуфтях в жегите Чавдар и 

екипа му за един ден ме уредиха с прохлада. Бяха ми горещо препоръчани от свекър ми с репликата

"аз с климатици работя цял живот и ти казвам - Чавдар ще ви направи всичко както трябва!".

Така и се случи. Освен всичко, държа да се отбележи, че работиха бързо, внимателно и чисто. 

Една дебела стена ги поизпоти, но дори не се наложи да се дозапълва дупката, а кабелните канали

толкова плътно покриват, че дори не се вижда къде е пробивано. Голямо благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Айде и аз да се наредя в списъка с доволни клиенти! Един час мина неусетно в лаф-моабет, а  ремонтът на климатика беше извършен перфектно.

Чавдаре, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Огромни Благодарности на Чавдар. В Петък мина през бара , че и двата ни климатика бяха спряли да духат. Оказа се , че просто филтрите им бяха мн мръсни. Направена им бе и пълна профилактика и почистване и сега всичко си работи идеално. Освен това и приятни няколко часа раздумка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз, доволен! Докато беше в отпуска в началото на януари (като стегна здраво студа), Чавдар мина през къщата да уточним, какво би ми свършило работа като марки и модели. Две 35-ици на Митсубиши се оказаха решението + малка глезотия - Wi-Fi адаптери за двете машини. Оставих му ключове от къщата, тъй като в седмицата на монтажите бях на ски в Доломитите. Върнах се в топла къща!

За тези, които може би обмислят покупка на Wi-Fi адаптор - взимайте, 99 лева за бройка не са хич много. Мога да си бъзикам машинките през нет-а от където си поискам. Приложението е чудно - все едно имаш дистанционно в ръката, че дори и прогнозата ти показва, ако има нужда да може да се коригират режимите на работа!

Благодарности още веднъж за Чавдар и цялата работа - от-до, която свърши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааму две 35-ци, колега да не живееш в на царя палата във Враня :)

 

Не, но принципно ще се ползват главно за отопление и предпочитам да имам запас от мощност, че недостига на такава да не ми излезе през носа, когато застудее отново!

Мога да кажа, за краткото време в което имам машините, че бичат перфектно. През деня поддържат 16 градуса, а половин час преди да се прибера ги засилвам на 24 и се прибирам в лятна обстановка. Обръщат въздуха в коридора и банята безпроблемно. И това е при положение, че под мен е празно жилище, а над мен само част от тавана се отоплява. Ще изолирам тавана тази година и евентуално пода ако позволява нивото, за да мога другата зима да минимализирам загубите на топлина. Та, може и повечко да са тези 2 броя 35-ици, но съм доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подът не го прави. Там е малка топлозагубата.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.