Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам детско столче за кола Maxi Cosi, перфектно, евтино


Mishelle

Recommended Posts

Продавам въпросното детско столче за автомобил/джип/бус:

 

Производител: Maxi Cosi

Модел: Tobi

Група: 1

За деца на възраст от 9 месеца до 3.5 години или теглова равностойност: от 9 до 18 кг.

 

Ползвал съм го около година. Състоянието му е отлично, няма прокъсано по тапицерията. Ползвал съм го с летния калъф на Maxi Cosi, който не включвам в продажбата заради амортизация от пране, но мога да го подаря на купувача (ако жената не го е изхвърлила). Монтажа към седалката е с коланите на превозното средство, т.е. не е IsoFix. Самото фиксиране на столчето става много лесно, а за допълнито улеснение на страницата му има скица за това от къде да се прокара колана, а на самия стол има ясно маркировки за това.

 

Стола е изключително удобен за дечурлигата, включително и за спане (е, не е като легло, разбира се). Подглавника му е регулируем по височина, така че да обхваща максимално добре главата. Същото важи и за коланите, които освен, че се местят по височина, но и се разтварят сами след разкопчаване, за да ви е по-лесно да вадите и слагате детето. Тапицерията е мека и удобна за детето, може да се сваля за пране.

 

Излишно е да споменавам, че не съм жалил средства при покупката му, било за сигурност, било за ергономичност. От магазина съм го взел за 530 лева. Сега е между 480 и 500 лева. В тестовете то продължава да е на върха дори през 2011/2012г. По-долу има линкове към тях, и двата от AutoBild, като единия касае тест на Adac (не ми се рови да търся в самата страница на Adac).

 

Към стола подарявам допълнително купувана оригинална Maxi Cosi поставка за чаша/бутилчица за път, която се закача по желание за столчето.

 

Причината за продажбата е, че детето поотрасна, купих му по-голям стол и този вече не ми е нужен.

 

Линкове:

Страницата на Maxi Cosi

Тест AutoBild / Тест Adac

Представяне в YouTube

 

Цена: 280 лева.

 

За София столчето може да се види на място, дори ми е още в едната кола. За страната изпращам с Еконт за сметка на получателя.

 

Контакти: в темата, на ЛС или на 0886 260 820 (Юли).

 

Реални снимки от днес:

 

IMG_1231.jpg

 

IMG_1232.jpg

 

IMG_1234.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Връзка с обявата, искам да потвърдя, че столчето е наистина много сигурно и ергономично! Нашата принцеса се вози в половера точно в такова, като преди нея столчето е изтърпяло издевателствата на двама други юнаци и няма грешка. Успех с продажбата, колега! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за коментара. Който е ползвал това столче няма какво друго да напише, а който тепърва ще го ползва ще остане приятно доволен от към сигурност и комфорт за детето.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.