Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Супърб покупка


Recommended Posts

Пробвай следващия път като я изпуснеш да извадиш ключа и да го вкараш обратно. И тогава врътвай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Jelio54

    17

  • Milen Dimitrov

    8

  • димон

    4

  • nikolai_fratev

    3

Най-много писали в темата

Благодаря, ще опитам при следващият път съветите ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще опитам при следващият път съветите ви!

 

Можеш да не чакаш до следващия път. Спокойно можеш да си я угасиш неправилно, стига да желаеш... :D Аз бих пробвал. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте момчета! Днес моята красавица навършва една година, през която година ми достави много радост и щастие. Надмина всичките ми очаквания. Удобна, бърза, икономична, тиха, просторна....  много съм доволен! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте момчета! Днес моята красавица навършва една година, през която година ми достави много радост и щастие. Надмина всичките ми очаквания. Удобна, бърза, икономична, тиха, просторна....  много съм доволен! 

Браво! Много оптимистично звучи. Дано всеки има поводи да напише същото за своята Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така да продължава да те радва!  :eusa_clap:

Надявам се и аз да имам повод за подобен коментар след година, че и две, и три даже, защото до момента и аз имам същите чувства към моята красавица.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така да продължава да те радва!  :eusa_clap:

Надявам се и аз да имам повод за подобен коментар след година, че и две, и три даже, защото до момента и аз имам същите чувства към моята красавица.  :)

От все сърце ти го пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.