Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Супърб покупка


Recommended Posts

Момчета, днес най после си получих новият Супърб. ЕТ закъсняха един месец, но сега си мисля че чакането си струва. Много е готин! Направо е шест. Сега отивам да го покарам още малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Jelio54

    17

  • Milen Dimitrov

    8

  • димон

    4

  • iaskata1914

    3

Най-много писали в темата

Момчета, днес най после си получих новият Супърб. ЕТ закъсняха един месец, но сега си мисля че чакането си струва. Много е готин! Направо е шест. Сега отивам да го покарам още малко.

 

Честито! smile159

Каква беше причината за закъснението и обезщетихалите по някакъв начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Да ти служи вярно :smt017

P.S. И м/у многото усмивки които ще предизвиква колата , да намериш време и за някоя снимка тук smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Обещитение за закъснението не съм търсил. Снимки ще направя през почивните дни, не знам как точно да ги вкарам във форума, но ще се науча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е!Честито.

Я кажи къде е правена последната снимка с портата?

Хисаря, главната порта на крепостта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията! Колата е наистина страхотна. Колеги, когато получавах инструктажа от дилъра той ми каза че смяната на маслото ще е след 30000км.. От тогава ме гложди едно съмнение дали съм разбрал правилно. В книжката прочетох за сервизните интервали но не ми стана ясно. Ще прочета повторно, но ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията! Колата е наистина страхотна. Колеги, когато получавах инструктажа от дилъра той ми каза че смяната на маслото ще е след 30000км.. От тогава ме гложди едно съмнение дали съм разбрал правилно. В книжката прочетох за сервизните интервали но не ми стана ясно. Ще прочета повторно, но ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарен.

 

В момента си с удължен сервизен интервал 2 години или 30 000 км. От макси дота на като отидеш на vehicle status ти показва още колко ти остава до смяната на маслото в дни и километри.

Аз лично на една години или 15 000 км ще отида ми го сменят и ще мина на фиксиран интервал 1г/15000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е програмирана за лонг лайф масло /99% са така вече/ правилно са ти казали.

Но моя съвет е на 15000 да си го сменяш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, колеги! Вчера ми се случи нещо неприятно и ще ми трябва съвет или обяснение, за което от сега ви благодаря. Опитвах се да паркирам на един висок тротоар, бавно и внимателно защото колата ми е чисто нова, и без да искам я угасих, така накрачил наполовина бордюра. Веднага се опитах да стартирам но не успях. Всички светлини си светнаха, след малко част от тях угаснаха както си му е реда, завъртях ключа за да стартирам - нищо. След малко пак и пак, пет-шест пъти. Стана ми много неудобно защото други коли ме чакаха. Накрая реши и запали както винаги от четвърт- както се казва. Защо не искаше да стартира не мога да разбера, нещо с ключа ли или с компа???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчака ли да изгасне лампата на подгревната свещ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Вчера ми се случи нещо неприятно и ще ми трябва съвет или обяснение, за което от сега ви благодаря. Опитвах се да паркирам на един висок тротоар, бавно и внимателно защото колата ми е чисто нова, и без да искам я угасих, така накрачил наполовина бордюра. Веднага се опитах да стартирам но не успях. Всички светлини си светнаха, след малко част от тях угаснаха както си му е реда, завъртях ключа за да стартирам - нищо. След малко пак и пак, пет-шест пъти. Стана ми много неудобно защото други коли ме чакаха. Накрая реши и запали както винаги от четвърт- както се казва. Защо не искаше да стартира не мога да разбера, нещо с ключа ли или с компа???

 

И на мен ми се е случвало нещо подобно, но проблема беше от зад кормилното устройство smile048

Това съм го забелязъл, че понякога електрониката се побърква, пак ако забнравя да натисна съединителя и после и трябва малко време, за да направи каквото искам от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак ми се случи. Двигателят е загрят, поне тридесет минути колата е в движение и при паркирането пред службата ми изгасна. Предполагам че е виновно задкормилното устройство, но защо след това не мога да запаля? Всичко си е както трябва но стартера не реагира и така десетина пъти. След като реши пали от четвърт. Може би компа нещо се шашка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците имаха този проблем в студа . Стартера не реагира на подадената команда да върти. Причината при тях бе - много стегнати втулки на стартера. Оправя се след време (като повърти още известно време). Други си ги сменяха по гаранция. Покарай я така известно време и ако продължи се обърни към ЕТ ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се правя на компетентен,но не е ли точно това проблема с топлия старт?

 

При топлия старт - стартерът върти, а не пали . В случая (доколкото разбрах) става дума за следното: въртиш ключа , но не се случва нищо. Не се чува стартера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завъртам ключа, таблото светва, след това подавам стартиране и нищо не се случва. Това става само когато съм я угасил без да искам. Угася ли я нормално с ключа всичко е точно. Май ще се ходи до ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завъртам ключа, таблото светва, след това подавам стартиране и нищо не се случва. Това става само когато съм я угасил без да искам. Угася ли я нормално с ключа всичко е точно. Май ще се ходи до ЕТ.

 

Има лесен начин за оправяне. Просто гледай да не я гасиш. :D Още не си и свикнал. Първите 1-2 месеца мойта се спуках да я гася на 2-ра, само че палеше след това от първи път.

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.