Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

прекъсвач на плафона в жабката на октавиа скаут 2008г


vova

Recommended Posts

колеги,имам питане към знаещите.прекъсвачът на плафончето в жабката дали е механичен или електронен.

и как мога проверя дали лампата се изключва.има ли бутонче което да натисна при отворена жабка

и лампата да изгасне?благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам подобен въпрос, защото забелязах, че плафона в жабката ми свети постоянно (вижда се как прозира светлината през процепа). когато задържа натиснат капака на жабката плафона гасне (или поне аз не виждам да се "процежда" светлина). доста гледах, но не видях никъде прекъсвач за плафона. благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бутонче, самите механизми го бутат. Най-лесна проверка става като сложиш телефона да снима клип в нея и готово. Ако нещо не е наред свали там където е крушката цялото и ще разбереш как работи smile021 Надявам се при скаута да е същото като останалите :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съвета и аз така си помислих понеже нямам телефон който снима.но имам камера ще я пусна вътре

пък ще видя какво ще снима, ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.