Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ относно тампони за биалетки


rado georgiev

Recommended Posts

Имам нужда от тампони за биалетки на Октавиа 1.9 тди 1998 г. ходих в ЕТ но в Бургас няма нали4ни а и не знаят кога ще полу4ат . Питах и в Ауто Хит но и там няма . Можели някой да ми каже от къде мога да си поръ4ам . Или някои колега да провери и да ми ги изпрати.Тел. за връзка с мен е 0898281885 Радо.Много ви благодаря предварително !

 

PRR: Следващия ти пост на маймуница (има буква Ч в българската азбука!) се трие без предупреждение! И пиши смислени заглавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,като гледам от написаното си от Бургас.само тампони за биелетки изобщо не се предлагат

предлагат се цели биелетки които са няколко вида,метални,пласмасови и са с различни дължина.

като пишеш за тампони има на стабилизиращата щанга и те са с различно фи.

отиди в магазина на "ауто плюс" в Бургас там със сигурност ще намериш. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само тампони за биалетки се предлагат от POWER FLEX

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моите им сложих една втулка от алуминий на горната част на биалетката, която е свързана с торсионната щанга и ги монтирах обратно. За сега държат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Аз на моите им сложих една втулка от алуминий на горната част на биалетката, която е свързана с торсионната щанга и ги монтирах обратно. За сега държат.

 

Що си пречинявате такива неща на колите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото няма пари и устройството на биалетката не е кой знае какво. Който иска да го прави, който не иска да си купува нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.