Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Продава се Волга24

shotik

Recommended Posts

Правя услуга на мой познат ,възрастен мъж,който иска да продаде волгата си ,1977 г ,92187 км,реални,постоянно е била в гараж ,когато не се кара,газова уредба с бутилка 75 литра.Има малки външни повреди,но като цяло е много запазена,оригинални части .Намира се в София кв.Лозенец,цена 2200 лв.Обаждайте ми се на тел 087******* и аз ще ви свържа с него или заведа.скоро ще мине год.преглед,ще се плати част от застраховката.

Ако нещо не знам за колата ,ще се свържа с него за да ми каже.

post-245-13845342923_thumb.jpg

post-245-138453429232_thumb.jpg

post-245-138453429234_thumb.jpg

post-245-138453429236_thumb.jpg

post-245-138453429237_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф, но не можах да се въздържа. Това е колата която ми показа на кое се казва лек автомобил, първи стъпки, първи леки катастрофи, първи ремонти и естествено първа любов.

Класическа кола - рама, цял заден мост на ресори, предно разположен редови мотор, който съм палил с манивела, огромни барабанни спирачки отпред и отзад.

Не очаквах да видя толкова запазена волга през 2012 г., дано да си намери правилния собственик.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къси - дълги също е с бутон на пода, който се натиска с крак smile092

Ръчната е под таблото, между двете предни седалки има малка седалка и подлакътник smile092

Помпата за пръскалките на челното стъкло също се натиска/помпа с крак.

Всъщност тази е от по - новите и може би е по - модерна.

Абе съветска класика умряла заедно със създателя си smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С offtopic-а до тук! Колата се продава и темата не е за спомени и/или коментари! Ако някой има желание да дискутира да си отвори тема във "Всеки за всичко".

Всеки коментар, не свързан с евентуална покупка, от тук нататък ще се третира като умишлен спам и ще се третира като такъв!

Благодаря за разбирането smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.