Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата моделна линия на Шкода до 2015


yulian_yanev

Recommended Posts

Новият брой на АУТО БИЛД е пълен със статии за Шкода. Има Октавия 3 и Рапид. Рапида печели трето място във формата Златен волан за среден/висок клас - похвално. Има и сравнение между Рапид и Хюндай i30. Отново печели Шкода, но като погледнеш снимките на интериора изглежда мнооого гола. i30 е доста гърди напред откъм оборудване, а цената е една и съща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но като погледнеш снимките на интериора изглежда мнооого гола. i30 е доста гърди напред откъм оборудване, а цената е една и съща.

 

Това е толкова характерна черта за VAG групата, че няма накъде :) Особено за шкода и другите танкове... Виж Seat имат от пиле-млеко вътре... Интериорите са им яки, най-вече волана много ми харесва - спортният с отрязания долен край.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Seat имат от пиле-млеко вътре... Интериорите са им яки, най-вече волана много ми харесва - спортният с отрязания долен край.

В комбинация с BOSE звук... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не съм впечатлен от Octavia 3,ако е наистина това,което е в списанието!Особено грозната ромбоидна пета врата и тия големи халогени хич не ме кефят.Дано комбито е по-добре!

Иначе RS с 250PS добре звучи!А Superb 2.0TSI 300PS !!! smile035

А това да няма нова Fabia RS мега не ми харесва!

Snowman-a го чакам с нетърпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не съм впечатлен от Octavia 3,ако е наистина това,което е в списанието!Особено грозната ромбоидна пета врата и тия големи халогени хич не ме кефят.Дано комбито е по-добре!

Иначе RS с 250PS добре звучи!А Superb 2.0TSI 300PS !!! smile035

А това да няма нова Fabia RS мега не ми харесва!

Snowman-a го чакам с нетърпение!

 

Снимай, брадърее??? Прати един шотец, да я видя, че нямам време да излизам... +1 и аз за снего-мъжа. Направо ще му се хвърля и аз.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снего мъжа е наистина много готин и с този XL формат за 8 човека направо ще избие рибата когато излезе......е ще видим и цената каква ще да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се види наживо колата за да се прецени.

Така по снимки Октавия 2 и Фейслифта и ми се струват по-хубави ама ги гледам всеки ден по улиците

докато 3-ката все още я няма наживо. И какво се чудите че ги правят еднакви с VW и Ауди, нима

първия Суперб не е почти едно към едно с един от Пасатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е , че има нови модели. Преди време имаше инфо, че от VW ще орежат Шкода , защото им се явяват конкуренция.

А най-добрата новина са новите двигатели - 2,0 бензин турбо 300кс., 2,0 TDI 231 кс. !!! Щели да махат 3,6 V6 - с такива замесници да го махат !!!

А да и "малкия" 2,0 TDI за SuperB ще е 204 кс. :D и като го регистрираме N1 - товарен няма голям данък smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е , че има нови модели. Преди време имаше инфо, че от VW ще орежат Шкода , защото им се явяват конкуренция.

А най-добрата новина са новите двигатели - 2,0 бензин турбо 300кс., 2,0 TDI 231 кс. !!! Щели да махат 3,6 V6 - с такива замесници да го махат !!!

А да и "малкия" 2,0 TDI за SuperB ще е 204 кс. :D и като го регистрираме N1 - товарен няма голям данък smile035

Добри моторизации да :smt017

2.0 300 к.с. е доста по-добре от 3.6атмосферка с 250

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUTO BILD маскира Octavia III с лепенки и я тества

 

So fährt der neue Skoda Octavia

 

Датата в немското издание е 31.10, моля за извинение, ако снимките които са там, вече са пускани тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.