Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VAG COM рисет след годишно обслужване?


rjibirski

Recommended Posts

Колеги,питането ми е къде и кой може да направи рисет на компютъра след годишно обслужване.До сега това правех в еуратек.И другото питане дали в еуратек бихами го направили без да сменям нищо при тях.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биха, да. По спомен - около 30лв. Иначе ако се поразтърсиш из форума ще намериш как се занулява сервизния интервал и без ЕТ. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

имам същия проблем и четох в книжката преди време ми излезе надписа INSP който както е описано в книжката се премахва чрез натискане на копчето под брояча преди да запалим автомобила и задържането му до палене...... но не мога да разбера как да премахна надписа OIL ако някой може да ми каже не става по същия начин и е много дразнещо благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше казал каква ти е колата... и откъде си smile049

 

 

Не ме питаш мене , ама да те питам аз...моята е 1.2 12V и от много време на дисплея пише INSP , това с задържането на копчето ... нещо не ми върза , а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше казал каква ти е колата... и откъде си smile049

 

 

Не ме питаш мене , ама да те питам аз...моята е 1.2 12V и от много време на дисплея пише INSP , това с задържането на копчето ... нещо не ми върза , а?

 

проблема ти е в многото време и за това ти се налага да мине през ваг-ком за 5 мин работа е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.