Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно гайка за полуос


dima_03

Recommended Posts

Днес оставих колата за смяна на тампони на носачите и смяна на маншон външен на полуоска лява.След като отидох да взема колата видах ,че гаиката е по различна от тази отдясно и ,че в не завита докрай има около 1 см резба.Попитах защо са различни и ми беше отговорено ,че комплекта е бил такъв.Въпроса ми да се притеснавам ли относно вида на гайката и степента на навиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно НЕ, но какво общо има гайката с маншона и тампона. Какво смени? Каре или маншон. Ако е само маншон смени майстора. Не намира частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно НЕ, но какво общо има гайката с маншона и тампона. Какво смени? Каре или маншон. Ако е само маншон смени майстора. Не намира частите.

Сменен маншон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те в кутиити слагат мамшон, гайка, зегерка, конуси, скоби и грес. Майстора ти е предпочел новата гайка но за мен старите оригинални са за предпочитане защото съм имал случай с нова гайка и толкова мек материал че като стягаш и потдава. Зависи от марката която си взел дали има малко качество вложено. И все пак ако имаш възможност пусни по една снимка на гайките за по точна инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.