Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто-сервиз Трансексперт - София


dude_BG

Recommended Posts

преди 15 минути, The Best Forman написа:

Ползвайте ги тези климатици .. по-вероятно е да сътворите глупост при прегрял мозък , от колкото при прегрял двигател ;)

Ти понеже с Форман/Фаворит само на климатик си карал. Купихте си нови коли и се разглезихте :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 342
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    68

  • shaft

    25

  • sauber

    23

  • legaltk

    13

Абе 7 аз се чудя, как така без климатик... Не, че обичам, ама едно, че е яко жега, а второ - много мръсно и прашно дееб@ в София стана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Mishelle написа:

Ти понеже с Форман/Фаворит само на климатик си карал. Купихте си нови коли и се разглезихте :P

Чи тя моита не е нова .. вече чукна пет ;) .. колкото до Формана - защо мислиш съм приготвил ВАГ-ов мотор ?.. със сигурност няма да се надбягвам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писал в темата, вчера си взех колата след сравнително по-голямо обслужване и както обикновено всичко е наред. Каквото и да съм правил там (от 2014-2015 г. до сега) просто е наред и всичко работи както трябва. Взимам си колата и карам безпроблемно :) Освен това комуникацията с Евгени, цялостната организация на дейностите, които се извършват върху колата и фактът, че не се налага вторично ходене за един и същ ремонт, спестява супер много време, което е най-ценният ресурс. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз един много положителен отзив да оставя - смяна на масло, филтър и козметична процедура - всичко перфектно. Освен това Евгени ми обясни някои странични неща по колата, на които трябва да обърна внимание.

Както винаги много вежлив и отзивчив. За пореден път много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Една бърза среща в Трансексперт с колата на Сашето @Alexandar :)

 

IMG_3688_small.thumb.jpg.8196816fdae48c8a4f0a7ffe4cdb6cb9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща, жалко, че сме се разминали замалко. Хубаво, че си снимал отдалече, горката, онзи ден за трети път в рамките на година си я намерих ударена на паркинг... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях последната щета. Гадна работа. Иначе минах към 10:00ч. Изпуснал съм те, предполагам с около час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От близо седмица се каня да се обадя на Евгени и все забравям. И се сещам все по това време, а не ми е удобно да го мъча и с това :D НякНякой знае ли дали предлагат "хотел за гуми"? Знам, че има на много меата, но по-скоро само за тях имам доверие, че ще се съхраняват като хората, ако въобще го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес пак бях при Евгени. Най-накрая сензора за ъгъла на волана ми умря и беше подменен за нула време, как си му е реда. Основната причина да съм му благодарен е друга. Този сензор беше повреден преди около 4г. от авариен ключар, който се наложи да извикам. Тогава Евгени успя да го закрепи и изкара 4г. Евалата за което. Към оня момент нямаше алтернативи и оригинален беше около 1200 лв. (по-спомен). Сега има алтернатива на Валео на скромната цена от 700 лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След 7 години и навъртяни 100К км отново е време за по-основно обслужване. Сменихме комплект ангренаж с водната помпа, пистовия ремък с ролка и шайба, филтри и масло. За няколко часа колата беше готова, в очакване да навърти още стотина хиляди до следващата ревизия. За ангренаж и пистов ремък заложих по препоръка на сервиза на Continental. Благодаря на Гената и Марто от Трансексперт за добрата работа и за спокойствието след сервиз, което осигуряват на всеки клиент.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Времето се затопли. Дядо Гюнтер не беше излизал за сериозни разходки от гаража вече няколко години. Преди отминалите празници за Гергьовден ми щукна да му сменя маслото и да се разходиме с големия син из България. Колата се пали редовно и видими проблеми нямаше. Но на входа на сервиза забелязах, че дядото освен да гори бензин, решил и да го разхищава, напук на високите цени - два горивни маркуча сълзяха. Нормално, като не се кара, той се сърди. Та сменихме маслото, двата маркуча също. Последва обстоен преглед на колата - не е мръднал грам Гюнтер, живее му се, не се предава, в топ младежко състояние си седи. Благодаря на Трансексперт за обслужването и прегледа на колата, направени с много внимание!

 

PS: Малко след като си тръгнахме със сина от сервиза, някакъв ГЪЗар с биемвие с гоуеми жанти реши да се перчи пред гаджето си, незнаейки какво ще му причини дядото 10 секунди по-късно... И колко голяма усмивка ще се разтегли на лицето на детето ми :)

 

IMG_0622.thumb.JPG.781c62ec5cdc84de03f403aaa65a1796.JPG

 

IMG_0628.thumb.JPG.584e3ec38510d2dcb0475ddd40a1f12a.JPG

  • Одобрявам 7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

През последните няколко дни долових шум от задната част на колата. Лошото, а и разбира се, неизбежното беше, че се засили. Ясно, време е за нови лагери в задните главини. Бях сигурен, че виенето идва от десния, оказах се прав. На място констатирахме, че и левия е "тръгнал", но така или иначе бяхме решили да подменим и двата. Днес закарах колата, сложихме едни FAG и сега ... тишина :)

 

Благодаря на Марто и Евгени за професионалната работа и приятелското отношение!

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Доста добро отношение и внимание към нещата имат симпатягите в сервиза. Всичко прегледа внимателно и щателно и си каза какво трябва да се смени (все пак е гледана колата и бяха малко нещата), генералното беше съединител, който си беше тръгнал и едно уплътнение - от моя гледна точно воланът имаше няколко градуса наляво и ме дразнеше и момчета го оправиха доста бързо. Доволен съм от отношение и коректност.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес смених маслото на двигателя, съответно и всички филтри. Така и така бях записал час, реших превантивно да сменя маслото и филтъра на DSG-то. Последва обстоен преглед на автомобила, винаги го правят, без значение за какво влиза колата ми при тях. Дойде и една Fabia за обслужване, по препоръка от Бургас. На съседния крик беше колата на @Alexandar. Едно птиче ми подшушна, че в началото на седмицата Ицето @Izolini е бил там, а миналата седмица бившата моя и настоящата на Данчо @roodnb любоФ се е отбила за кратък сервиз :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Mishelle написа:

Едно птиче ми подшушна, че в началото на седмицата Ицето @Izolini е бил там,

Бях, бях. Бърза смяна на масла и филтри и преглед с "пробно шофиране" от Евгени. Присъдата беше "в идеално състояние", което от неговата уста значи много.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Стартираме годината с една моя прищевка. Имах определени оплаквания от задните накладки. Независимо, че имаше още много хляб в тях, заминаха в кофата. Пълно обслужване на задните спирачни апарати + нови накладки. Сега съм доволен, аз угодих на колата, Транспексперт на мен. Така и така посетих сервиза, направиха пълен оглед на колата. За сега предстоящи ремонти не се планират. Но за сметка на това ще се поглезим с някои запланувани "козметични" промени. Ама за тях по-натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.