Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставяне на теглич на Октавия ІІ Комби


petarned

Recommended Posts

Здравейте,

интересувам се от поставяне на теглич на новата ми Октавия ІІ комби.

В списъка за екстри фигурира точка "подготовка за теглич". Няколко пъти питах в Еуратек-Варна, какво представлява това и дали е окабеляването за теглича, но не могат да ми отговорят вече месец.

Държа да ми я окабелят в Еуратек, заради гаранцията, тъй като ми казаха от там, че ако си я окабеля другаде нямала да важи. Дори и поставянето на теглича трябвало да е при тях - опа за едно желязо как ще ми отпадне гаранцията, да имат да вземат.

Ако някой е минал по този път, да даде съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет колега.

Защо не ги питаш дали въобще предлагат тегличи и монтаж, защото не съм сигурен че има? Иначе ем-комплект 33 имат доста разновидности - обмислям дали да сложа, но на по-късен етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.