Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам антифриз G Plus


Recommended Posts

Човеко, не лъжи хората !

Това не е G 12+ . Просто името е подобно и на гърба на твоята бутилка пише , че е подходящ за добавяне към оригинала.

Оригиналният е 12 лв , а твойта реплика е 10 лв . Направи си извода !!! ;)

 

Поне го пусни на 3 лв /л . :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и мен са ме заблудили...

Този е купуван за 14 лв. от магазина на Шкода на бул. Левски...

На теб специално мога да ти го подаря, че даже да ти дам 5 лв. да се почерпиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата, както и първия пост са редактирани да отговарят на продукта, а именно "G Plus".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и мен са ме заблудили...

Този е купуван за 14 лв. от магазина на Шкода на бул. Левски...

На теб специално мога да ти го подаря, че даже да ти дам 5 лв. да се почерпиш ;)

 

Не се ебавай с колегата , защото е прав и в такива случаи , трябва да има такива като него.

 

 

А че са те "заблудили" в магазина на бул. "Левски"...си е напълно в техен стил , даже се чудя , как само 14лв са ти взели за това...че там малко не познават парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не че нещо, но Velvana е и производителя на G12++ продаван под логото на Шкода в цилиндричните бутилки! ;) Не са те заблудили в магазина.

 

Успех с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.