Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Консултация за последиците от ПТП


4е4о

Recommended Posts

:-k

А на заден ход какво правим?

Миналата зима в големите снегове откачих на волвото ми всичките кори под мотора, една по една.

Давам задна събира сняг, кората провисва, закача коловоз и я разпорвам като риба!

За една зима всичкото кора отиде по дяволите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да правим на заден ход - караме си като пичове. Като гледах момчетата в сервиза как я монтираха бях много изумен. Сега ще се поясня - интересното за мен беше, че монтираха вертикални страници от рогата надолу. На тях е закрепена основната кора под картера. Което за мен изглежда на пръв поглед добре - какво ще се случи при каране на заден и ход и през зимата - да сме живи и здрави ще споделя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само кора монтира или я вдигна? Щот без да я вдигнеш...поне според мен се губи смисъла. Вярно - здрава е предпазната кора вече и ще удържа на по-силни удари, ледени парчета и подобни, но ще легнеш по-корем в коловозите отново, ако не си вдигнал колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF.

Не помня тук във форума ли четох че на 90000 или 100000 километра повдигат от пред октавията с нарочен комплект подложки.

Моля който е в час да ме просветли че се сетих сега покрай тази тема, но къде беше......

OFF.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на старата кола имам кора, която лесно ще се разпори като карам назад, но не го правя. Ако трябва в някаква преспа да я навирам, тогава напред или първо напред и после я обръщам назад, но никога просто така назад в преспата. Резултата ще е точно потрошени кори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.