Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 120 "Прераждането"


maxrpm

Recommended Posts

? Тука напоследък всеки си говори за каквото си мисли май...

Явно няма да изкочат идеИ за серво, докато не си поИграете с Джесика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To идеи за нещо почти невъзможно , трудно излизат. Затова довечера отиваме при една мацка , да си запишем час за татуировка, малко да ни се проветри мозъка и.... Аз ви го казах, чакам един пичага да види дали има конзолка или не през уикенда, ако не, края на месеца си вземам една като моята, сядам и започвам да мисля как да вкарам квадратно кубче в кръгла дупка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ето ви тема за размисъл, тази смимка ми я прати приятел, ако някой даде идея как става това , получава суджук и бира !
93293060-159355248767516-748340198118522

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аааа аз гледам горната снимка. Ок , утре явно ще се пазарува от там след обяд. Дано имат и платно за бенз помпа. ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Преди 12 часа, SKODA 105 RS написа:

От кой модел?

Oт голямите пвц. Без значение от година, в това малкото не се вижда абсолютно нищо. Ужасно е. :D Престрояването е на късмет, а паркирането на приключение...

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PIIIcoppermine написа:

Oт голямите пвц. Без значение от година, в това малкото не се вижда абсолютно нищо. Ужасно е. :D Престрояването е на късмет, а паркирането на приключение...

Саше , да нямаш шипове , та те мързи да си въртиш главата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, The Best Forman написа:

Саше , да нямаш шипове , та те мързи да си въртиш главата?

Дам, за 2 дни си припомних защо тате обичаше на прегръща дясната седалка, ама вече не е 1997ма , трафика е голям , а местата в стрелбище са мега тесни... :D В комбинация с ужасните спирачки без серво, всичко е супер... :) Но за сметка днес няква малка погледна колата , все едно вижда извънземни... :)

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В този гараж , в който е в момента , не може да се работи по колата, но поне ще изкара зимата и е на сухо. За сметка на това ми пристигнаха нещата за спирачките ... :)
0-02-05-a6ead6af65bae955c8ecc71a30801edb

0-02-05-8dcd392f4e5c977613352f68cb3255f8

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.01.2023 г. at 9:44, roodnb написа:

Саше в неделя ще дойдеш ли на НИМ да ти дам огледалото ? :D

 

Много е студено, ще мина някой ден след работа. До 20ч съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, PIIIcoppermine написа:

Много е студено, ще мина някой ден след работа. До 20ч съм.

Саше , излагаш сЪ .. ако немаш парно , сбери паркета и си направи лагерен огИн ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

 Това нещо трябва да е от сорта на мухъл доколкото виждам от снимката. Получава се при разлики в температурата ( външна и тази в гаража+ влага) и като тръгне няма оттърване. 

 Ако има възможност открехни двата прозореца с по-два пръста за да обдухва купето. Това мога да ти кажа! Който е запознат повече с такива проблеми дано да ти даде  професионален съвет! 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре я изкарай от въпросния гараж. Няма да изгние драстично, нито нещо кой знае какво ще й се случи и навън. Подобно мухлясване не е никак на добре. Особено, ако салонът трайно се набие със спори. По принцип помага озониране и ръсене с химия, ама не леж на тая кълка. За нула време ще унищожиш колата.

Отделно подуването на кори и отлепянето на тапицерията от основата й.

Масата гаражи в южна София са влажни. Навремето бая съм се помотал по подземията на Лозенец и в повечето не бих оставил нищо, не кола.

Има разни осушители на ток, ама пак трябва да източваш събралата се вода. Просто изкарай навънка и дишай спокойно.

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухъл. Гъби. Това тръгне ли по седалките не само ще претапицираш, а и дунапрена трябва ще да смениш. Да не говорим че не е много полезно и за твоето здраве. Съветвам те да ползваш някаква маска за да не гълташ много от спорите.
Причината е влага и липса на проветрение - вече ти го казаха. 
Изкарай колата на вън, остави я отворена за поне няколко часа, за да се проветри хубаво салона - махни задната седалка и отвори и мекият багажник - гледай да не остават затворени, непроветрени обеми. Ако видиш някъде тръгнали петна (може и да са цветни - червени, бели, зелени) ползвай химия с/у мухъл и чисти веднага. Тази гадост има навик да се развива и по корите на вратите - основата (картон или квото е там) явно е благодатна почва за подобни гъби - самият мухъл задържа влагата и корите стават на юфка.

След като почистиш колата и я проветриш хубаво, ако не друго то поне отивай до някой магазин и си купи един чувал котешка тоалетна на гранули. Сипваш я в платнени торбички (стават и чорапи - желателно чисти ?) и поставяш в колата - под седалки, по пода, във всяка възможна кухина в купето, ако имаш как свали корите на вратите и сложи и зад тях по един чорап. За няколко дни ще изтегли остатъчната влага, след което презареждаш - това означава, че трябва на няколко дни веднъж да си наглеждаш возилото де.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.