Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос(съвет)относно смяна антената на Fabia 2 combi


rjibirski

Recommended Posts

Здравейте!

Имам следното питане за съвет..

Имам фабия 2 комби с голям авто бокс на багажника.Когато отворя багажника той се търка и жули в антената ](*,)

....та питането ми към всички е:

Мога ли да сменя оригиналната антена с от тези малките....има такива на октавия...без дълга част.

Все си мисля ,че ще стане ,но ме притеснява най-вече уплътнението...да не протече в купето..

Някой сенял ли я е ....с подобна

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си купих антена спарко която е поне на половина пои къса от оригиналната.Навива се на винта нормално.Не разбирам въпроса ти.Защо да не можеш да си сложиш по малка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ставали да развиеш само антенката без основата и да пробваш да навиеш другата. Мисля че беше с 8 мм резба. Отвиваш резбата и после дърпаш нагоре и излиза или поне така го прави един колега с неговата. Ако не става с леко усилие недей напъва да не стане сакътлък. И порови се из форума мисля че имаше подобна тема или може и в руския форум да съм го чел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ставали да развиеш само антенката без основата и да пробваш да навиеш другата. Мисля че беше с 8 мм резба. Отвиваш резбата и после дърпаш нагоре и излиза или поне така го прави един колега с неговата. Ако не става с леко усилие недей напъва да не стане сакътлък. И порови се из форума мисля че имаше подобна тема или може и в руския форум да съм го чел.

 

Ми тъй де :) и аз това предлагам.Аз така я смених.Ама пак е 10см. може да иска да е съвсем малка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си купих антена спарко която е поне на половина пои къса от оригиналната.Навива се на винта нормално.Не разбирам въпроса ти.Защо да не можеш да си сложиш по малка?

 

Виж на мен ми се искаше да я сменя цялата...и основата,но може би ще ме устрой и тази спарко за която споменаваш..не знаех,че и други къси с резба стават..освен тази спарко дали има и други на резба и от къде и от кой може да ми се сменят важното е да са много къси....заедно с основата да е не повече от 10-15 см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.