Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем в 3ти цилиндър (Octavia I 2.0i 115hp)


gen.sek

Recommended Posts

Здравейте.Kолата ми има проблем във вървенето-прекъсва,понякога работи на 3 цилиндъра и от цялата работа свети лампата "check",този проблем вече е от много време.Днеска правихме диагностика и показа проблем в 3 цилиндър,казаха ми че най вероятно ще е кабел или в по-лошия случай бобина,свещите са нови.Аз си мислех да не е дюза,но казаха че категорично не може да е това.Кажете вашето мнение,благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

misfire пише да,свещите ги смених миналата седмица.

Иначе колата как е като състояние на мотора, не гори масло или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото е в норма,вече я караме 10г. и никога не е имало проблем,днеска ще сменя кабелите и ще видим какво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.