Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

питане за задни накладки


bereta

Recommended Posts

днес сменях гуми и открих, че задните накладки са буквално на "0". и в тази връзка имам два въпроса:

1. има ли индикаторна светлина за износени задни накладки

2. след проверка за наличност и цени в магазина ми казаха, че имало два модела в зависимост от вида на спирачния апарат на цени 155 лв. и 60 лв., как мога да разбера аз със кой модел съм преди да сваля накладките и нормална ли е тази цена.

колата е О2 2.0ПД ДСГ 2007г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на задни накладки от ЕТ е към 85лв без ддс, но реално има -20% по програмата 4+ и цената им идва към 82 лв с ДДС. Парт номер за задните накладки е 1К0 698 451 G. По спомен при мен май светеше индикатора за износени накладки преди да ги сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги помогнете, да чакам ли да светне лампа за задните накладки (ако има такава) или да сменявам веднага. и има ли нещо по-различно в задните апарати (в сравнение с предните) с което да не може да се справи човек на полеви условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш датчик задните

едните апарати са оребрени алуминиеви

другите са чугунени

обикновено на 105 са алуминиевите

а на 140 само от най първите са такива,иначе са от чугунените

 

що трябва да се мъчиш на полеви условия и да рискуваш да си скъсаш маншона/защото сигурно нямаш инструмент за да ги прибереш безопасно/,след като смяната е 30-40 лв??????

купил си си ок 2 дсж и не ти се дават 30-40 лв за смяна smile091

ами ако недай боже ти гръмне турбото или дсж-то ....или главата....ко праим? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

що трябва да се мъчиш на полеви условия и да рискуваш да си скъсаш маншона/защото сигурно нямаш инструмент за да ги прибереш безопасно/,след като смяната е 30-40 лв??????

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за пояснението, със сигурност ще ми вземат и по-малко пари. просто исках да свърша нещо сам ей така за разтоварване от ежедневните проблеми. а и малко гимнастика с крика и ключа на чист въздух ще ми се отрази добре :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.