Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Актуална цена на Фелиция


lucata

Recommended Posts

Здравейте колеги имам Фелиция 1.9д бившата на skodaman,фелата е в прекрасно състояние има си леки външни забележки но друго всичко е супер.Колата е 1999г ГЛХ изпълнение с ел.стъкла и климатик-работещ,новият феислифт.Въпроса ми е каква е актуалната цена на тази Фелиция,тъй като имам оферта за друга кола и се замислям дали да не я продам и просто информативно ви питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е 2500 е добра цена колата както казвам си има външни забележки нормални за годините си,аз си мислех че ще ми кажете цена от рода на 1000 и нещо си благодаря ви за мненията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина трябва колата да е доста добра за тази цена, и комбинацията дизел с климатик е относително рядка и желана за модела което вдига цената. Ето тази изглежда перфектно и е точно такава давам я като ориентир, но да се има предвид, че това е най-скъпата оферта и въпреки това с лек пазарлък колата си струва защото ще слуша дълго и вози без пари.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=12z031

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята също има АБС,Серво на волана,Централно заключване,Халогени,АСР,Еърбеците ги имам,макар че тази която си дал не виждам да има халогени но е писано че има,моята е бившата на skodaman повечето я знаят от форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявяваш м/у 2500 и 3000 и постепенно сваляш до 2000-2200 :( И най накрая много пазарлък й взимаш 1900 и си щастлив.

Гадна реалност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.