Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вижте как си отива един Супърб 2 !!!


simichoil

Recommended Posts

Това е пускано и преди, но въпреки всичко е много сърцераздирателна гледка ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това отзад май е S-класа или поне е било. А СуперБ много корав бре - тоя с багера колко време го тормози и само тавана му смачка - да беха викнали две-три наши циганета да им я разглобят с кирките за 10-15 минутки smile091

А като цяло ми седи малко нагласено - Шкодата е без регистрационни табели, а зад стъклата сякаш имаше някакви картони :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като цяло ми седи малко нагласено - Шкодата е без регистрационни табели, а зад стъклата сякаш имаше някакви картони :-k

 

Това не са картони, а завесите от еърбега. Ако се загледаш, ще видиш че и предните са отворени. Казвам го от личен опит ... за съжаление :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще я рециклират. Гледал съм по Дискавъри как става. Активират електронно еърбега и после си ги мачкат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден гледах Топ Гиър за Колите на Бонд. И в последния филм използват Ауди А5. И само показваха как в един момент подготвят новата кола за да прилича на колата във филма която е вече ударена и одрана и т.н. след гонки във снимките. Ново Ауди и го почват с големия чук ,калници, врати. Драскаха го, жулеха му боята. Ужас, тая професия не е за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.