Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снежинка при палене


cdrecordable

Recommended Posts

Тази сутрин при даване на контакт,борда сам мина на външната температура и ми излезна снежинка. Разтърсих се в нета и намерих , че снежинката излиза в интервала -5 до към 5 градуса и предупреждава за възможни заледявания. Май е време и за смяна на гумите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че има кой да обясни смисъла на темата! smile048

Ми той Пепи каТ не разбира. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз като си взимзх колата 2006, подгоних Миро от сервиза, що не ми свети долу в десно стопа - той па вика - ми там от завода не слагат крушка. smile049 После един ден отключих с дистанционото и не влязох веднага - след малко, бам, Буба удари катанеца демонстративно и на 5-те си врати пред мен - шаш отвсекъде, айде върти телефони, един роднина вика - бегай у ЕТ, да я видат, явно нещо има проблем - добре че беше pepi, да ме успокои и да ме открехне, че това е защита на колата. А първото качване на vasilisa в Буба също не мина без чудене - даде задна и се вцепени - кво свири бре? smile048 Не му бях казал за пискалото на парктроника. Ей такива неща, всеки за нещо се чуди и го открива в един момент.

 

Поздрави и да ма прощаваТи за спамЪ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз като си взимзх колата 2006, подгоних Миро от сервиза, що не ми свети долу в десно стопа - той па вика - ми там от завода не слагат крушка. smile049 После един ден отключих с дистанционото и не влязох веднага - след малко, бам, Буба удари катанеца демонстративно и на 5-те си врати пред мен - шаш отвсекъде, айде върти телефони, един роднина вика - бегай у ЕТ, да я видат, явно нещо има проблем - добре че беше pepi, да ме успокои и да ме открехне, че това е защита на колата. А първото качване на vasilisa в Буба също не мина без чудене - даде задна и се вцепени - кво свири бре? smile048 Не му бях казал за пискалото на парктроника. Ей такива неща, всеки за нещо се чуди и го открива в един момент.

 

Поздрави и да ма прощаваТи за спамЪ.

 

Ииии... Ъъъъ...? За какво говориш, бе Ице! smile091 Т'ва беше достойно за smile126

 

И аз да се изходя... Извинявайте.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък на мен нещо напоследък взе много да ми се цапа колата... според вас какво трябва да направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо щях да пиша тема ква е тая снежинка? Но потърсих ,и в руски форум на ауди беше обяснено. Та реших да споделя а колата ми е фабия, няма пиша у форума на рено :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък на мен нещо напоследък взе много да ми се цапа колата... според вас какво трябва да направя?

Ако на таблото, когато дадеш на контакт ти свети една червена лейка - ясна е работата. Трябва да я миеш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на таблото, когато дадеш на контакт ти свети една червена лейка - ясна е работата. Трябва да я миеш smile159

 

И да я продава, нали - smile091 Напоследък е станало модерно... Станьо, сори за черния хумор... ще ме прощаваш... Най-много родата да благословиш, дреме ти.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата явно не е чувал за средна температура. Другия колега явно не знае че на Лед със зимните гуми които караме 99,99% нямаш шанс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червената лейка - тя е за друго! [-X smile091

 

Един амсалак си купи опел тигра, на втория ден му светнала лампата за маслото и той си мислел, че е като горивото - като светне значи можел да кара още 50-60 км. преди да долее.... и той карал... :D

 

П.С. От тогава бръмчи с автобуса... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на втората година проумях че волана ми е регулируем и седалките имат подгряване.

Честно....не се еб@@м.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.