Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с педала на съединителя на О1


nnenno

Recommended Posts

Колеги както озаглавих темата, имам странем проблем с педала на съединителя, при натискане има скърцане като на пружина. Скоростите си влизат по мед и масло. Някакви идеи къде може да е разковничето на проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познато. При мен протече така: Първо се появи ''скърцането'' придружено с леки вибрации на педала, след няколко хиляди километра започна леко прекъсване на двигателя, като работи на празен ход. След известно време започна яко стържене и тракане докато караш (все едно се мелят орехи под капака :) ) следващия и последен етап при мен беше тоталното отказване да влизат скоростите. Решението - смяна на демпферен маховик + феродов диск + притискател на закс и аксиален лагер. Всичко това с отстъпка ми излезе 680 лв. без отстъпка щеше да е 980.

 

П.С. Дано се разминеш с нещо по - леко. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колега и аз това се съмнявах но викам може и да не е това .... ](*,) някакви други предположения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колега и аз това се съмнявах но викам може и да не е това .... ](*,) някакви други предположения
? Колеги сега имам друга дилема, какъв съидинител да взема, ЗАКС или ЛУК ? О1 е 1,9 ТДИ 110 к.с буквите на мотора са AHF с чип така я купих ?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всичко ми е на 6 - ца с моята О1, бях на майстор и той ми каза, че няма проблем. Разглоби нещо под волана пръсна със спрейче и сега всичко е на 6 както вече казах.

 

Моля темата да се заключи smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.