Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

темпомат-автопилот за 02


klarnetko

Recommended Posts

...

А второ - сега на един приятел му искат още пари, защото бил сложил нещо си там в повече - уредба май някаква - без да се допита до ЕТ. И съответно - в друг сервиз. И ще отиват на съд.....

Колата не била изплатена - и това било върховно нарушение на договора! 1500 лв му искат отгоре - и това е. Абе, върховна идиотия..... остават му още 3-4 месеца, не повече. Обаче ще се разправят.

...

 

Аз пък дочух, че на един в Индия третия братовче на дядо му по бащина линия, познавал един от Пакистан дето знаел един от ....

 

Съжалявам ако съм груб, но това са приказки от 1001 нощ smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък дочух, че на един в Индия третия братовче на дядо му по бащина линия, познавал един от Пакистан дето знаел един от ....

 

Съжалявам ако съм груб, но това са приказки от 1001 нощ smile021

smile091 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са приказки от хиляда и една нощ, а просто казвам какво се случи. И ако 200 или 300 лева не са много пари - то 1500 са си доста!

Но това и в лизинговия договор ясно си го пише, макар и със ситен шрифт - обаче кой да го чете?

Във всеки случай - моя авер не го беше чел подробно..... А и аз също.

Та накрая и аз го прочетох - макар и със закъснение.

Просто вижте частта за неустойките, които се дължат на лизингодателя - ако се внасят промени без негово знание и в други сервизи.

Сега, не знам - може и човекът нещо да се е скарал с някой от дилърите, та затова да са му направили проблем. Не я знам предисторията..... Та не мога да я коментирам. Но като го четохме лизинговия договор - ЕТ са в правото си, тъй че нищо не може да им каже.

Тъй че не искам да споря - а просто го пиша това, за да се знае.

Пък който както иска нека да реагира - ако ще, нека да го приеме като приказка от 1000001 нощ! Негова си работа....

Аз просто казвам фактите, и защо за момента моята не искам да я пипам. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.