Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

подобно на бирения

Guest vankovarnata

Recommended Posts

Понеже днес ми клика някои реших да му върна обаждането да разбера кои е. Та става дума за тая тема

viewtopic.php?f=14&t=29072&p=327633#p327633 на феншкода. Та след като му се обадих взе нещо да ми се кара защо съм писъл в темата и е заключена. Нека и авера му пише тук дето суфлира, че съм бил некоректен и той да пуснел тема за това. Спокойно му обясних какво съм постнал и нека всеки си проверява стоката. Опита се да ми обясни/убеди, че тасовете които продаваше са били във втора употреба при положение, че бяха в нови и ги продаваше за нови. Припомних му какво му писах в деня на получаването и какво ми отговори, но той си е упорит. Обещах му веднага да ги снимам/понеже бях ги оставил на секцията/ и пусна във форума. Та нека ми обясни кое в снимките е ново и кое в поста му показва, че са нови и неса били в темата като нови.

028836973.jpg

028836979.jpg

028836987.jpg

028836999.jpg

028837003.jpg

028837005.jpg

028837010.jpg

тука показвам колко малко са криви

028836967.jpg?r=0

028837020.jpg

тука се виждат следите от монтажи и демонтажи

028837077.jpg

028837016.jpg

028837020.jpg?r=0

028837124.jpg?r=0

ето и кашончето на пратката

028837143.jpg

Тука са постовете от личните. Казах му ще ги постна да се сети.

fenskoda

Заглавие: Re: Продавам части за шкода 100,105,120л

Папка: Входящи

Zdravei ostana mi malk ovreem da vlqza,tasovete spored men sa si v mnogo dobro systoqnie zatova gi slojih v grafata novi iskat malko polirane vse pak 4astite ne sa moi a na edin priqtel sybirani s godini i daje nqkoi ot tqh ve4e hvurleni i tova im ostana.

Изпратено на: Съб Сеп 01, 2012 3:30 pm

Виж съобщението

vankovarnata

Папка: Изпратени

fenskoda написа:

Здравей току що влизам днеска ще ти ги пратя тасовете утре да са при тебе.

Поздрави.

Получени и платени, но не са нови както казваш. Такива имам поне 20бр.

Изпратено на: Съб Сеп 01, 2012 1:59 pm

Виж съобщението

fenskoda

Папка: Входящи

Здравей току що влизам днеска ще ти ги пратя тасовете утре да са при тебе.

Поздрави.

Мога да му покажа какво е ново и даже ново 2г. след монтажа/тия на колата ми/ Само трябва да снимам. Нямат нищо общо с тия по-горе.

Нека някой мод да погледне къде и как е било поснато в обявата и ако прецени, че съм подал невярна информация да отвори темата и ми наложи бан примерно или квот е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, аз още когато ти подаде сигнал, че си получил стари неща при обявени нови и платени като нови, взех мерки и fenskoda беше добавен в списъка на некоректните продавачи, а темата му - заключена. Сега, като ти чета темата се убеждавам, че съм постъпил правилно. Ето поста на fenskoda, това което ни интересува е почти накрая на списъка, маркирано с червено.

Нови части:

дистрибуторна капачка +палец-5лв.

задни спирачни цилиндри 2бр-10лв за двата.

спирачни мъркучи комплект предни и задни-5лв комплекта.

предни лагери за главини големи и малки-5лв.

лагер полуоска самонагаждащ-5лв.

гарнутири всякакви-5лв всичките.

четки за стартер 4бр.-2лв.

лостчета за отваряне на заден капак-1.50лв бр 5 броя налични.

мембрана бензинова помпа 2бр налични-2лв.бр.

основни мотовилкови лагери 3 комплекта-10лв. комплекта

чукчета и наковални-1лв бр

гайка и винт за секторна кутия-5лв.бр. налични 2бр.

маслени сегменти за 100/105-5лв 4бр

феродо за съединител-5лв

комплект предни накладки-5лв

ремонтни комплекти за спирачна помпа и помпа за съединител-5лв всичко

лагери за водна помпа-2лв

електромагнитен клапан за карбуратор-2лв

игла за поплавък на карбуратор-2лв

аксиален лагер-5лв

датчик за налягане на маслото-3лв

утаител за бензинова помпа-2лв(цедка и чашка)

кранче за парно-2лв.

кранче за обезвъздушаване-1лв

прекъсвач на врата за плафон-1лв

поплавък за карбуратор-2лв

връщащи пружини за предалите на спирачката и съединителя-по 2лв бр

маншон за полуоска-2лв

тампон за двигателя-по 2лв бр

шенкелни болтове-10лв

реле за мигачи-2лв

тасове за 100 3бр нови-25лв за трите

шарнирен болт-1лв

полуоска-15лв

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, аз още когато ти подаде сигнал, че си получил стари неща при обявени нови и платени като нови, взех мерки и fenskoda беше добавен в списъка на некоректните продавачи, а темата му - заключена. Сега, като ти чета темата се убеждавам, че съм постъпил правилно.

Поздрави.

Разговора беше преди малко/30мин./. Забавих се само със снимките да ги кача. Затова пуснах темата сега. По негово желание да се видело, че не съм прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за справка, ето и списъка му с употребявани части, аз в него тасове не виждам да фигурират:

Употребявани части:

еднокамерен карбуратор с100-10лв

централна конзола с ключове за 120-10лв

превключватели за мигачи,фарове,чистачки 120л-5лв

помпа за чистачки-3лв

плафоно,заплака,дръжки на вратите-по 2лв бр

арматурно табло 120л-15лв

арматурно табло с100-15лв

заден стоп ляв 120л-5лв

капаци на мигачите 120л-1лв бр

нови кабели за свещи-5лв всичките

ключове светлини,чистачки мигачи с100- по 5лв бр

дорник за съединител-5лв

крик за 120л-5лв

съд течност за чистаки с100-2лв

книга аз ремонтирам шкода -5лв

В този списък има и една смущаваща думичка - нови :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа, ясно - като ново, ама не баш. [-X Затова е в черния списък на продавачите, там и ще си остане - новото си е ново - това, което се вижда на снимките ти, ако е добро състояние, дано никой не му купи употребяваните части, че ме е страх да си ги представя дори.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да се заяждате друго не правите,и сам да си признае че е казвал че и други такива тасове има еми това не ме прави некоректен продавач сигурно и не знаете значението на думата (некоректен) но както и да е сайта ви е най умрелия от всички затова аудитата си остават вечнтие машини да живеят вечно!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да се заяждате друго не правите,и сам да си признае че е казвал че и други такива тасове има еми това не ме прави некоректен продавач сигурно и не знаете значението на думата (некоректен) но както и да е сайта ви е най умрелия от всички затова аудитата си остават вечнтие машини да живеят вечно!!!!!!!!

Амин! smile091 smile175

П.П. Жалко, че в подписа ми вече няма място за толкова цитати, иначе и това бих си го плеснал там, да му се радвам. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам кой е най-умрелия сайт, а и ти какво правиш по умрелите сайтове, нали си отворко, играч и печенка, но ако на някой от колегите от АКБ свъртиш такъв номер, едва ли ще те оставят така, но както и да е. Наглостта ти е неизмерима, поне аз не се сещам за дума, която да я описва точно, особено при наличния снимков материал и твоята констатация, че тасовете са почти като нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, до живия в умрелия сайт... Мога само едно нещо да кажа: имаш уникален словоред... ;) smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от такива търговци!

Ице, пусни темата и в други авто-форуми да го видят колегите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ритал ли ги е тия тасове, футбол ли е играл с тях, или какво?

То с невъоръжено око се вижда, че не са кръгли, най-малкото.....

Ако за тоя човек тия тасове са почти като нови - то не знам каква е колата му. И не искам и да научавам! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшшшшшшш, живия, върни се в 3-ти клас да учиш граматика и правопис! И недей да влизаш повече в "умрелия" ни форум, щото всички те видяхме колко струваш - няма и 5 "стинки"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моя молба и след бързата реакция на Юли, smile126 "живия" нарами коша с бананите :mrgreen: и опътува надалече... и завинаги. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение няма кво да му ги давате в кошове,един заврян на подходящото място стига!

Тоя дето няма да отговори,така или иначе в другата тема,може да му се наслади!

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно по темата! Поради "любезното" отношение въпросния търговец е с бан. Мисля, че всичко е ясно и няма нужда от допълнителни коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.