Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как ли ще изглежда Octavia 3


dentist

Recommended Posts

Горе-долу нещо такова ще излезе като краен резултат отпред:

 

2013-skoda-octavia-.jpg

 

Според мен, няма да се различава много от този дизайн.

 

Поздрави

 

Ако е тоя - бива си я!

Но хайде да не се заглеждаме толкова във външността - важно е какво има под капака!

И да си остане надеждна и функционална.

А също и да не й вдигнат много цената!

Пък останалото - някак си ще го преглътнем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това днес излезе в Аутобилд

 

Тези фарове силно се връщат към О2 от преди фейслифта.

А това е статията http://www.autobild.de/artikel/skoda-octavia-iii-erprobungsfahrt-3696659.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия за Бонд ли я приготвят тая Октавия с тоя Rocket launcher в средата?

Не знам какво е това точно на тази, на другите снимки от статията няма такива работи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда крайно недодялана, ако това е действителния екстериор на автомобила. Октавия 2 преди фейса, а и след него изглежда много по-добре. Предницата е пълна катастрофа като визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че всички виждат че колата е все още маскирана/облепена вън и вътре. Дайте да я видим без тези лепенки и тогава да се изказваме. Добре са я замаскирали де, гледам, гледам и пак не мога да разбера точната форма нито на предните ,нито на задните фарове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как това да е визията на предницата!!!

Видно е че бронята и най-вече зоните около фаровете и тези за мъгла са здраво маскирани.

Снимката на евентуалния дизайн по-горе където е в бяло е наистина добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички. Реших, че е по-добре да пиша в тази тема отколкото да отварям нова такава. Понеже настоящата ми кола почва да остарява и да навърта пробег, а и искам по-голям автомобил, имам намерението в началото на 2014 година да я подменя (тогава и сегашната ми ако я карам по начина по който я карам, ще е стигнала пробег за смяна на ролки, ремъци и тн и по-добре новият собственик да си ги сменя). Четох, че новата Октавия ще "порасне" и се очаква да мине в класа на Суперб. Също така по разни индийски сайтове има инфо, че се подготвя фейслифт на настоящият Суперб през 2013-2014. Аз не им вярвам много на тези индийски сайтове, но ако са прави ми звучи нелогично Шкода да имат две коли в един и същ клас (новата Октавия и Суперб)...Следователно мислейки логически, или ще преместят Суперба в още по-горен клас или ще го спрат (особено след като няма никаква официална информация за бъдещето му)...А ако трябва да съм честен, между двете коли Суперба повече ме влече...и разсъждавайки така според мен е по-разумно да поръчам сегашният Супер до няколко месеца (отколкото да се надявам на евентуален фейслифт) или пък да изчакам началото на 2014 и ако има Суперб да вземам тогава или ако не бъдещата Октавия. Въпроса ми е дали някой от вас знае какво ще се случи с двата модела от към позициониране в категориите и дали се очакват някакви съществени промени в моделната гама.

Мерси предварително на всички отговорили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://autobild.bg/%D0%A9%D0%95-%D0%9F% ... undai/a557

2 място: Размерът има значение

Възможно е това да бъде ултимативната Skoda. Superb Combi 2,0 TDI притежава достатъчно мощност, но харчи малко, а с изработката си и предлаганото място засрамва дори луксозния клас. Освен това при идентично оборудване е значително по-изгодна от Passat – мисля, че това вече всеки го знае. Накратко: Superb Combi е много по-добър, отколкото трябва да бъде – поне от гледна точка на VW. При следващото поколение това ще се промени, тъй като Skoda ще става все по-семпла и по-евтина. Дотогава ще вгорчава живота на Passat – най-вече с предимствата на каросерията си. Фактът, че този път не стигна до победата, се дължи на стегнатото окачване, твърдо тапицираните седалки, тромавата управляемост и двигателя, който не ускорява толкова енергично и харчи малко повече в сравнение с VW. Superb обаче е доволен и от второто място.

Моят съвет е поръчвай Суперба докато все още се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я видим.....

Още малко остана!

Само дано да не вдигнат много цените! :smt017

А ръбестите елементи в предницата - абе, бива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че новата Октавия ще "порасне".

Ще порасне колкото и новия Голф - с около 6 см на дължина (по-голямо междуосие) и с 2 см на ширина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До edinichensluchai

 

Здравей, взимай това което ти е насърце, но имай напредвид, че цените който са сега, най вероятно ще са до нова година или малко след това. Излезе ли новата октавия забрави за такива отстъпки, който са в момента на пазара. Най вероятно октавията в елеганса с 2.0 на 150 дизел ще отиде към 40 - 42 000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май вече няма да има колебания . Етоя без маскировка

 

http://auto.dir.bg/news.php?id=12452978&tid=0

 

ПС: въпреки, че с тея отворени капаци отпред и отзад пак не се придобива пълна представа, ама поне долу горе се вижда формата на фаровете и стоповете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне на мен стоповете малко ми напомнят на ауди а6 2005-2006г. На шкодата бялата част е по гфоляма, иначе долу горе формата е такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Е крайно време беше, след като от началото на декември О2 вече не може да се поръчва ..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.