Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как ли ще изглежда Octavia 3


dentist

Recommended Posts

Мда... По силуета на тестовата, която е още с облепени шарки, за да крие формите й, ще е нещо такова:

 

skodaopkp.jpg

skodaonvn.jpg

skodaovvv.jpg

 

На някое изложение... не помня къде беше, оня гологлавия - показа скица, тя там беше хечбек (като Ауди А3-ката), не лифтбек, нито седан.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито един от трите!!! smile049

На мен ми се струва че са 2 и май ще е първия s_flag.Ако имаш някаква допълнителна информация сподели :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробните изглеждат съвсем прилично, и вероятно и крайната също ще е така...

Въпросът е колко ще струва, и с какви мотори ще се предлага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакванията се цената да се приближи до тая на супърба...

 

Рапид заема средния сегмент, Октавията минава в графа хай-енд... като цена.

 

Иначе тая нова линия на VAG с заострянето на формите на лицето, мен лично много ме кефи. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че първите две снимки са една дизайнерска линия, но са комби и лифт бек, а третата си е супер-Б.

Колкото до цената мисля, че ще е като на О2 FL, а нея пък ще я кръстят тур и ще й намалят цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих доста интересни снимки в google.Кой ли ще е дизайна(и двата са много яки)

Според Ауто Билд ще е 3тата, т.е. ще заприлича доста на СуперБ.

Ще са интересни и вариантите 4x4 и скоростни кутии какви ще са - седан 4x4 автоматик, може би?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че първите две снимки са една дизайнерска линия, но са комби и лифт бек, а третата си е супер-Б.

Колкото до цената мисля, че ще е като на О2 FL, а нея пък ще я кръстят тур и ще й намалят цената.

 

Едва ли. Идеята е Октавията да замени Супърба. Затова очаквам значително повишение на цената, като вероятно базово ще е оборудвана по-богато от сега. А сегмента който сега заема Октавията, се дава на Рапид.

 

Относно как ще изглежда - ясно е, че третата снимка от първата група няма общо. Новата линия я виждате във всички коли на VAG, включително Рапид, това е и бъдещия изглед на Октавия 3. Т.е. първите две картинки са много близо до истината. Това което Shaft e дал във втората група картинки е почти реално според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 2 ми харесват повече smile091.Прилича на А6,но по-замазано.

 

Дооооста прилича на А6, повече от необходимото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Ще са интересни и вариантите 4x4 и скоростни кутии какви ще са - седан 4x4 автоматик, може би?

 

Отдавна мечтая за такова нещо!

А ако прилича на А6 - ще го преглътнем някак! :mrgreen:

С едно уиски довечера! :smt030

Голямо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто и малко свежи шпионски снимки + клипче за любителите на марката:

 

http://auto.mail.ru/article.html?id=38979

 

На мен лично мноого ми прилича на старата II-ка преди фейса. =D>

Не виждам кой знае какво ноу-хау !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предница на Рапид и задница.... бе аз не виждам нещо различно от сега, май верно не са си дали много зор.

 

Като излезна новия Голф 7, някой сполучливо се изцепи, че при Голф, всеки фейслифт се брои за нов модел. То Октавията нали си е чешки голф :)

 

Но предницата от снимките на Шафт е много по готина с тая начупена решетка. Ако е това от филмчето, то това и за лифт не може да мине, дано да е партенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора... тези "шпионски клипчета" се правят от хора, които знаят, че тази кола ще е вън и ги интересува да излезе в медиите, за да подхранва на хората гладното съзнание. Така, че... Нито рапида изглеждаше като това от тестовете, където уж беше хванато, нито предната октавия и т.н... Това, както го гледате, стопове и т.н., всичко ще стане LED, защото няма как вече и формата няма да е такава, каквато е точно тук на тези клипчета и снимки. Предницата е скалъпена така, че да изглежда грозно, но в същото време и различно спрямо другите модели. Вижте капака - закрива огромен фар, по-дълъг е пуснат нарочно - не е предвидено за продуктова линия. Просто тестове на платформата, ходова част, табло и всичко останало по една кола... Останалият дизайн, който ще образува облика на колата - няма да го видим докато не се покажат на някое изложение. Всичко друго е фотошопски прояви и някакви глуповати клипчета, където хората си казват "я тя като предната"... Ще бъде като концептуалките и като рапида - вече няма в цялата група такива извити фарове и т.н. - всичко е строга черта...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вероятно Октавия 3 да отиде в сегмента на СуперБ и съответно цената

да е доста нагоре в сравнение с Фейслифт-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е така Шафте. Мойта О2, хич не ме кефи визуално в предницата. Лифтирания е една идея по-добре, ама пак.... не ме кефи. Карам си я, щот си е моя, ама на Рапида предницата е много по-добра. Дзвер си пада малко, има характер в мутрата.

 

И ако има Октавия с такава предница ще ме израдва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз днес попаднах на това клипче: http://fakti.bg/avto/51363-vijte-novata-skoda-octavia

Това си личи отдалече че е О2...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линията е ясна-тази от визията на Рапида! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе-долу нещо такова ще излезе като краен резултат отпред:

 

2013-skoda-octavia-.jpg

 

Според мен, няма да се различава много от този дизайн.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, поредните глупости :) Хората си тестват платформата, дали е ок така, както са я измислили/сглобили, а купето ще се направи последните няколко месеца, преди да излезе на "панаир" някъде :) Споко, това няма нищо общо с новата Октавия. Гаранция. Визията ще е като тази на рапида, а вътре ще е по-добре от това, което са сложили (май интериора тук е от голф) ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закрита презентация? Тия как я измислиха тая тъпотия. Просто са издебнали някъде колата и са я снимали. Решетката ще е тая, реалните фарове се виждат до къде са. Долу са замаскирали фаровете за мъгла. Вътре доста прилича на Рапида ,само че по-голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.