Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Skoda Fabia elegance 1.4mpi седан на части


hspirov

Recommended Posts

Колега, цена на духалките на централната конзола на таблото / м/у тях се намира копчето на аварийните/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,търся за моята фабия пластмасовата кора под двигателя.Ако е здрава и я имаш,кажи какви пари ще и търсиш...

Благодаря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Фаровете налични ли са?

Ако е така, на каква цена?

Ако може и снимка...... smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Да имаш ръчката, с която се отваря предния капак? От ляво в шофьорските крака - трябва ми ръчката заедно с триъгълната кора на гредата, за която е закрепена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колега,

 

Моля за цена за:

Запалка (ако имаш)?

Пластмасата на лостчето за отваряне на багажника (ако имаш такова)?

Пластмасовите капачки на кората между предното стъкло и предния капак, от където се въртят чистачките (ако имаш такава, като на октавиите)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

здравейте,

имам интерес ако са налични за двете лампи (индикатори), които са в долния край на двете предни врати ( когато вратаите са отворени светят), предполагам след като сте махнал корите на двете предни врати сте демонтирал и тях, телата с лампите зад корите са свързани чрез букси към кабелите. Ако са налични телата с капачетата (елипсовидни червени), бих помолил за цена.

поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здрасти колега, търся модула(ключа)който пуска фаровете на колата. Интересува ме целия модул(копче за цъкане габарити и къси,регулиране на височина фарове и светлина в купето). Пиши ми ако го имаш наличен. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега духалките стават ли за Октавия1,че от снимките не мога да преценя и ако стават колко им искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега видях, че рейката е TRW но ме интересува само датчика на рейката - G250 дали е наличен и от кой вид е - с букса или директно с излизащ кабел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

Здравей,

Ако обявата все още е активна, ме интересува дясната духалка (пасажерската) и плафона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.