Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Skoda Fabia elegance 1.4mpi седан на части


hspirov

Recommended Posts

Продавам Skoda Fabia elegance 1.4mpi седан на части !

Колата е само със страничен удар . на реални 120000 км.

Цени на някои от частите

- Салон с подгрев (поражения по шоф.седалка) -150 лв. с копчета и инсталация

- двигател цял или на части -600 лв.

- ск.кутия -300лв.

- предна броня с халогени - 280лв.

-задна- 100лв.

Почти всичко по колата е здраво !

Снимки http://hspirov.snimka.bg/automobiles/garaje.70920

Тел.0876667900 Християн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме резервната гума тип патерица ли е?И ако е колко цола е и каква цена.Благодаря и успех с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена на окабеляването + бутоните на подгряването на седалките?

Ако ти се продават отделно нагреватели, бих взел и от едната седалка нагревателите smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува цена за стоповете?

 

На снимките се вижда лята джанта с четири дупки , какъв е случая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, интересува ме дали резервната джанта е 6Jx14 H2 ET43? И ако е такава, ако може цена.Благодаря и успех с продажбата. smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, не бях забелязал добавката, че има забележка по седалката на водача- може ли да снимаш какви са пораженията, за да преценя дали да взема предните седалки с кабелите и бутоните (по- точно да ида със снимките при тапицерите ми) :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Здравей колега,

интересува ме цена (ако са налични) на вратичката на жабката , дясната машинка на предното стъкло (Само ако е ЕЛ.) и моторчето за отваряне на багажника.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Здравей колега,да питам за моторчето което пръска вода за чистачките,и за капаче на малката жабка отстрани вляво под волана.Ако ги имаш моля за цена.Ще сам ти благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Искам да благодаря на колегата :smt017 , че беше супер коректен и ми прати целия едностраничен списък с части, които поисках, като ми взе пари само за подгрева на салона, а за части, за които други продаващи тук ми поискаха по 20- 30 лв, не ми взе 1 стотинка smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравей,колега,

искам да те попитам двата говорителя в предните врати в какво състояние са и колко пари ще им искаш?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.