Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизите на Шкода с различни цени !


димон

Recommended Posts

Дали аз съм прекалено тъп или пък не съм прекалено умен , ама явно е тъй , обаче кат' гледам следната работа и не вярвам на Учите си :

В ЕТ София и други градове цените на труда са 2 пъти по-ниски например от ЕТ Стара Загора и Русе , да речем .

Ако сме над 4 + години труда за смяна на накладките в София е 28 кинта , в Стара Загора е 50 !!! Бреййй!!! =D> Мототехника !!!

И още нещо , което не прави чест на ЕТ " ЕУРАТЕК " : за програмата 4+ бе написано, че офертите са валидни до 31.12.2012, а сега се мъдрят нови дати : ОТ 1.10.2012 - нови цени !!!

 

п.п. Бях решил да си сменя предните накладки в Стара Загора ( който сервиз влизаше в офертата като централен сервиз) към началото на Ноември за 98 лв включително и труд . Да , ама сега от 1.10.2012 цената вече е друга ...Закво изобщо пускат реклама като правят квот си знаят - не ми е ясно !!! :-k

 

После върви и си купувай Шкода ! :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чшшш... К'ви накладки, бре? Ти си на 60 000км??? Не е ли много рано? Светна ли ти нещо на таблото?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има решение и то е по далече от сервизите им. Имаше промоция -20% и пазарих от ет а тия проценти останаха само на билборда отпред такаче не си само ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ст.Загора и Русе нямат ЕТ. Те са си частници дето сами си определят цените сигурно. Аз от Русенския сервиз съм крайно недоволен. Не стъпвам там повече. Те и ги изхвърлиха от сайта на ЕТ. Обаче си мисля ,че цените в останалите официални сервизи(Шкода център) би трябвало да са еднакви. От Горна Оряховица съм доволен с малки изключения(забравиха да закачат гумената тръба дето охлажда жабката под волана). Това като ми слагаха темпомата, и тръбата си потраква малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм останал с впечатлението че подобни маркови сервизи имат материално-техническа база и много слаб персонал. Има хора които разбират от работата си и както се казва ги чуват нещата но си работят в тяхни сервизчета които не правят впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво говориш, мен в два магазина в София ми дават две различни цени за един и същи артикул :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ст.Загора и Русе нямат ЕТ. Те са си частници дето сами си определят цените сигурно. Аз от Русенския сервиз съм крайно недоволен. Не стъпвам там повече. Те и ги изхвърлиха от сайта на ЕТ. Обаче си мисля ,че цените в останалите официални сервизи(Шкода център) би трябвало да са еднакви. От Горна Оряховица съм доволен с малки изключения(забравиха да закачат гумената тръба дето охлажда жабката под волана). Това като ми слагаха темпомата, и тръбата си потраква малко.

 

Точно така е.Подразделенията могат да взимат самостоятелни решения съгласно техния си регион ненакърняващи общата политика.Не виждам как ЕТ би задължил някой регионален с цени.В България вносителите обикновенно правят стандартната процедура с препоръчителни цени написани и обявени навсякъде а клиента да знае и да си прави сметката при кого да иде.Иначе и мойте лични впречатления са че фирмените сервизи имат наистина добра база но нямат качествени майстори.Няма качествен майстор на заплата.Обаче спецификата на работа (ремонт) качествения човешки фактор е решаващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък безмислен... аз го следвам и намирам смисъл за себе си. Пък и като гледам черно-белия списък... :)

 

Аз лично в ЕТ бих вкарал само гаранционна кола. И то защото съм принуден нормативно. Всеки сам си решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, аз го казвам(казвах де, че мнението ми гушна букета :lol: ) от гледна точка на точно гаранционен автомобил. Стиви с лекота раздава някакви съвети, но пък от друга страна да изсипеш една камара пари, да имаш 5 години гаранция и да си ремонтираш колата в квартални гаражчета ще е мега тъпотията. И все пак, за добро или лошо, официалните сервизи понякога са препоръчителни пред другите. Освен, ако разбира се, Сами не ти е наблизо де :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога - "понякога са препоръчителни"... как ти звучи? Самия ти имаш силни притеснения, когато вкарваш колата си там, личи си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам силни притеснения, ако става дума за съединители. :lol:

Имам и друг случай с ЕТ, обаче, за който май също бях писал някъде. Смених предни накладки извън ЕТ, уж АТЕ, уж хубави - след няма и 3000км изкривих предни дискове. Не знам дали причината е в накладките, но като вкарах колата в ЕТ, се оказа, че доста мърляво са били сменени накладките. А след намесата на ЕТ + дискове и накладки от магазина им, проблеми със спирачките не съм имал никакви, вече повече от 20к км. smile049 Та затова казвам "понякога".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е безмислена с оглед на това, че не иде реч за официален Сервиз на Еуратек, както вече се спомена. Затова и промених заглавието на темата. Ако имате оплаквания от Шкода сервизите в Русе и Стара Загора - ОК, споделете ги, ако трябва тема в Черния списък пуснете, но не намесвайте ЕТ там, където те изобщо не съществуват. Иначе има и доволни и недоволни от официалния сервиз на Вносителя на Шкода, но една гаранционна кола ако не ползва този сервиз, ще остане без гаранция, не съм сигурен как стои въпроса с лизинговите към ЕТ или някое от дъщерните и дружества.

 

Домнул Димонеско - отвори тоя линк, моля те и виж какво пише след цените за всеки модел, включен в програмата 4+ - "Цените на труда са валидни само за сервизите на Еуратек Ауто в градовете София, Пловдив, Хасково, Сливен, Бургас,

Варна и Горна Оряховица." А е ясно, че след като Стара Загора е със оторизирана външна фирма за Шкода сериз, няма как да им кажат с какви цени да работят при частите, за труда са си го написали от ЕТ. Но "Аутотех" ЕООД Стара Загора не са ЕТ.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам от туй съм недоволен ! Може да са различни фирми, но поддържат едни и същи автомобили и би следвало някак си да има равни цени за едни и същи ремонти. Демек на теб в София ще ти вземат 28 лв труд за да ти сменят накладките , а на мен тук - 50 . :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, а що ще ходиш да ги сменяш в ЕТ тия накладки? Ти поне едва ли ще имаш проблем да си ги смениш сам :) Дет се вика, само нафтата и човекочасовете загубено време да отчетеш пак не ти се връзва сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че там частите все пак са най-читави и след като си ги купя оттам е най-лесно и там да се монтират...Ама като ми е скъпо естествено, че ще ида при бай Иван ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвай при мен,аз ще ти ги сменя за 10min,пък после ще черпиш от старата реколта!!! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.