Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От какво са тези джанти?


Recommended Posts

Привет всички, може би ще е малко тъп въпроса ми но от какво/какви са тези джанти, оригиналните ми са по плътни тези са по-хубави.

 

155376735.jpg

155376749.jpg

155376742.jpg

 

Мисля че ще паснат идеално на моята чернилка :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е отговорил.

 

Моделът се води- Спайдър(Spider).

 

Освен 17ки се намират и 16ки такива(по-рядко- главно Англия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговора, сега остава да търся къде да си продам 16 и откъде да си купя 17.

А знаете ли дали има проблем със завиването ако сложа 17?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/40/17

 

Трудно ще вкараш на 45, при положение, че оригиналния размер е 205/45/16. Да вдигнеш с цол, а да не пипаш размерите..... на малка пуканка като фабия, не става!

 

Погледни си задните подкалници към задната броня, ще видиш как имат ръбчета - до кечетата..... там ще опира гумата !(ако е 17ка на 45)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит знам, че размера 205/50R16 при по-натоварена кола ще опира в подкалниците. Не знам какво остава за 205/45R17...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята Фабия (Фабия 1 седан ако има значение) - бях сложил 225/45/17. От Германия до България - никъде не опря и не престърга. Верно малко странно стояха на колата, но не опираха. Според мен зависи и от ЕТ-то - моите бяха ЕТ35 - по изнесени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

От личен опит ти казвам, че ако ползваш автомобила само да се возиш с мадамата или сам smile001 с 17-ките ядове няма да имаш, но тръгнеш ли да я товариш с багаж, а ако има и някой пасажер на задната седалка са приключили. Имах Фабия с 16-ки на 205/45 и като се качиме четири човека, трябваше да я карам с 50км/ч и да гледам да не попадна в неравност, защото опираше почти винаги. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като слагате 17ки без да пипате окачването.......

 

Аз карам със 17ки от 6 години- ядове никакви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Pearl", както сам каза "без да пипате окачването", това вече е друга тема, така съм съгласен, че няма да има ядове smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.