Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Справка за върнати номера .


The Best Forman

Recommended Posts

Някой знае ли каква е процедурата и дали има такава да се направи проверка в КАТ дали номерата на дадена кола са върнати и другия въпрос ако колата е бракувана и върната с номерата фирмите дали ги връщат или е единствено задължение на собственика ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На втория въпрос - собственика сам връща номерата в КАТ (носи талона и протокола за брак) и после я отписва от общината.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз правих нещо подобно. Исках удостоверение, че съм бракувал GL-a. Oтидох на 3 то гише в сградата където се издават книжки и се плащат актове. Платих 3лв. Получих молба до началника на кат, в която пише, че го моля да удостовери, че аз вече нямам GL и след това отидох в компютърна зала и дадох още 4лв. Става веднага.

 

2 рия въпрос, аз си мисля, че номера следва да се връщат само от собственици на МПС. От екометал веднъж ми я искаха с номерата, но им казах , че няма да стане.

Пробвай да отидеш с протокола от скрападжийте в компютърна зала и да им обясниш, че са при тях. Другия вариант е обявяваш номерата за изгубени, плащаш глоба, че си ги изгубил и тогава бракуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.