Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Македония, 2012 г.


бат Димо

Recommended Posts

Пътуването беше осъществено в началото на лятото при това с Фолксваген Поло, ама я да го представя и пред вас, тъй като скоро ще има и репортажи с правилната марка ;)

 

Македония, 2012 г.

 

След като миналата година по непредвидени обстоятелства се наложи да отложим всички пътувания, тази година ще се наложи да наваксваме с плановете. Та, така се роди и пътуването, за което ще разкажа. Беше предвидено да е с мотора, но прогнозата за времето няколко дни преди тръгването се скапа, скапа се и времето и поехме с колата, за което не съжалявахме нито за момент – доста дъжд ни се посъбра.

 

Дестинацията – Македония. Непозната, но почти родна, слушали сме за нея много и много пътеписи се изписаха, но все пак и ние да се разпишем на стената на славата Всъщност, основната причина да изберем западната ни роднина е Димитър Талев с неговия роман – Самуил, една от любимите ми книги, която съм чел над 6-7 пъти. Това си ми беше стара мечта – да отида по земите, по които е бил и Самуил, нашият си български цар и да видя това, което той е виждал с очите си. Впечатленията наистина бяха много, а красотата на природата още повече.

 

Продължение: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=145961

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.