Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер на буталото


pafch0

Recommended Posts

Значи грубо с 1500 лева вдигаш 22 коня и оставаш с бавна кола. Според мен - безсмислено! :)

За същите 1500лв. си купуваш Фелиция 1,6 - имаш мечтаните 75 магарета, по-бърза е, а и доколкото съм чувал не е много скъпо да ти пипнат малко по настройките и да стане малко по-така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто сменяй колата.Каквото и да направиш по нея,няма да е задълго,за 3 години успях да издухам двигател,щото ми е тежък крака малко,това са 20 000 км,а пък градско ако я свалиш под 12 литра,си е късмет.Шкодите не са за прекалено ръчкане,всичко над 4500 оборота им идва леко нанагорно.Ей млади години....де останахте :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това моторче не е точно на Шкода - ама какво ли е :-k

Не ми прилича и на този 1,8 от Golf3.

Е поне звучи добре, а салонът е smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо пък МПИ - то не можело да се тунингова ? http://www.skodahome.cz/predstavujeme/1 ... licia.html

Хубаво арматурно табло, въпреки излишните странични духалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буталата са сменени, колата върви по-добре от всякога.

 

А колкото до колегите които явно съм ги обидил, пийте една студена водица / биричка, извинете ме за невежеството ми, но все пак да не забравяме , че освен за лафене на празни приказки, showoff на колите ни, този форум е и за въпроси и отговори на проблеми и идеи на "ентусиасти".

Специално в тази тема използвах сарказъм най-вече в първия пост "Отново аз с тъпите ми въпроси". Както и да е, исках да й вдигна малко конете колкото да е годна за всекидневни нужди, не за улични гонки и автоизложения. Не съм имал такова намерение, нито и имам.

Има си, някакво аудио да е като без хич, едно радио от Илиянци да свири и малкото ръжда я елиминирах.. важното е че пали и върви. Пък докога ще изкара е друг въпрос. Като се сговняса, към Надин.

 

Айде лека и безаварийна на всички, човек да не пита нещо. smile149

 

П.п. Поздравявам колегата, anastas за Шкодите му и ентусиазма, да са му живи и здрави и много километри да изкарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буталата са сменени, колата върви по-добре от всякога.

 

А колкото до колегите които явно съм ги обидил, пийте една студена водица / биричка, извинете ме за невежеството ми, но все пак да не забравяме , че освен за лафене на празни приказки, showoff на колите ни, този форум е и за въпроси и отговори на проблеми и идеи на "ентусиасти".

Специално в тази тема използвах сарказъм най-вече в първия пост "Отново аз с тъпите ми въпроси". Както и да е, исках да й вдигна малко конете колкото да е годна за всекидневни нужди, не за улични гонки и автоизложения. Не съм имал такова намерение, нито и имам.

Има си, някакво аудио да е като без хич, едно радио от Илиянци да свири и малкото ръжда я елиминирах.. важното е че пали и върви. Пък докога ще изкара е друг въпрос. Като се сговняса, към Надин.

 

Айде лека и безаварийна на всички, човек да не пита нещо. smile149

 

П.п. Поздравявам колегата, anastas за Шкодите му и ентусиазма, да са му живи и здрави и много километри да изкарат.

 

Искам да я видя тая кола. Интересно ми е найстина колко ли дълго ще изкара ? :?:

Какви бутала сложи ?

Пробвай си макс скоростта... Съмнява ме да върви повече . Почти съм сигурен че със стоковата ми МПИ ще те засрамя.http://vbox7.com/play:92b6111f72. Преди година макс скороста ми беше 176 по гпс ,по километраж 180.А с тези тежките бутала :smt018 ... Къде си тръгнал ти може би , да не ти казвам че правиш (лапешки работи). smile091

А аз даже изобщо не ти вярвам че си сложил други бутала. smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.