Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Nokia 500 Auto Navigation


BlackSpot

Recommended Posts

Здравейте колеги, продавам въпростният GPS Nokia 500 Auto Navigation. Историята на машинката е следната, когато я взех(мисля че беше 2009 година) беше чисто нова, но без гаранция и кутия към нея. Към гпс-а си върви оригиналната стойка(стойката почти не е била ползвана за захващане към стъклото, закрепял съм я на друго място в купето), зарядно за кола, кабел за компютър(може да бъде използвано и за зарядно), 2GB SD карта, оригинално CD с карти от Nokia (но не би свършило работа защото картите в него са стари и доста не пълни за България). Ръководство може да се намери в интернет: http://www.nokia.com/us-en/support/product/nokia-500-auto-navigation/downloads/

 

Данни за машинката:

• екран - 4.3 inch / 480x272 pixels

• ОС - Windows CE 5.0

• подържа до 16 GB карти

• възпроизвежда музикални формати - MP3, WMA, AAC, eAAC+

• възпроизвежда видео формати - MPEG4, 3GP, WMV

• картинки - JPEG, BMP, GIF, PNG

• Bluetooth 2.0

 

Много хубава машинка е тази Nokia, при пускане за секунди прихваща сателитите, може да се гледат снимки, да се слуша музика, да се гледат филми. Чрез Bluetooth-а можеш да си свържеш телефона, да си свалиш контактите, да вдигаш/затваряш/холдваш разговори. Гпс-а е отключен и може да му се качи всякакъв навигационен софтуер (iGo, Garmin, TomTom и други). Nokia-ата може да се ползва освен като гпс и като покет, тоест да се ползва операционната система с помоща на малко четене в интернет. Никакви проблеми не ми е правила до сега. Пазил съм я, не е имало падания, удряния и т.н.

 

Снимка на комплекта: http://media.snimka.bg/s1/1286/028815570-big.jpg

 

Цена: 200 лева.

 

За контакт:

• ЛС

• mail - blackspot@mail.bg

• skype - blackspot2

• телефон - 0888 02 74 51 - Симеон

 

Обявата е валидна за град София, без куриери. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.